Realme GT2 Explorer Master

Nové špičkové Realme se blýskne jedním světovým prvenstvím. Tipnete si kterým?

  • Realme chystá nový telefon
  • Nabídne zajímavou výbavu 
  • Přinášíme ucelený přehled

Už za pár dní, přesně 12. července se dočkáme nového telefonu od čím dál populárnější čínské značky. Ten by měl zaujmout špičkovým displejem s minimálními rámečky a tloušťkou stejně jako vysokým výkonem a příkladnou konektivitou.

Realme GT2 Master Explorer

Optikou designu však nečekejte zásadní překvapení. Realme GT2 Master Explorer totiž nepřímo vychází z nedávno uvedené řady GT2. Nicméně, některé věci budou nakonec jinak.

Kovový rámeček bude po vzoru iPhonů zploštělý a 120Hz obrazovka s pokročilým režimem jasu (až 16 000 úrovní) by měla vyplňovat téměř celou přední stranu.


Nepřehlédněte: Umělá inteligence dokáže předvídat zločin týden dopředu s více než 90% přesností, tvrdí vědci


Realme GT2 Explorer
Zdroj: Realme, oficiální promo

Samozřejmostí je aktuální operační systém Android 12, vlastní nadstavba Realme UI 3.0, baterie s kapacitou 5 000 mAh a výrobce přibalí i 100W nabíječku (k mání bude i 150W alternativa s menší baterií).

Po čertech rychlé RAM

Hnací jednotkou bude procesor Snapdragon 8+ Gen 1 spolu s až 512 GB vnitřní paměti. Na zadní straně se bude nacházet fotosestava složený ze tří objektivů: primární 50Mpx Sony IMX766, 50Mpx ultra-širokoúhlý a nespecifikovaný (makro?) snímač.

Zapomněl jsem na něco? Jasně – RAM! Ty jsem si záměrně nechal až na samotný závěr. Oblíbená GSMArena aktuálně informuje, že novinka dostane jako první smartphone vůbec rychlé paměti LPDDR5X RAM (až 8,5 Gbps, o 20 % nižší energetická náročnost).

Zdroj náhledové fotografie: Realme, oficiální promo

Total
0
Shares