Realme GT Master Explorer Edition

Realme GT Master Explorer Edition dostává Android 12 a nadstavbu Realme UI 3.0

  • Realme posílá nadstavbu Realme UI 3.0 na Realme GT Master Explorer Edition
  • Beta testování probíhá v Číně, finální verzi telefon dostane až v roce 2022

Realme novou verzi své uživatelské nadstavby oficiálně představilo v polovině října. Přinést by měla spoustu změn včetně nového designového jazyka Material You. Výrobce zároveň prozradil, na jaké telefony se Realme UI 3.0 dostane. V současné době firma nové prostředí pro smartphony ladí k dokonalosti. Potřebuje vychytat veškeré chybky, aby se neobjevily ve finální verzi.


Nepřehlédněte: Realme UI 3.0 představeno. Jaké telefony Realme mají slíbenou aktualizaci?


Realme nedalo šanci každému

Nejnověji Realme UI 3.0 piluje na špičkovém telefonu Realme GT Master Explorer Edition. Prozatím se jedná o uzavřený beta test s omezeným množstvím slotů (pozic) určený pouze pro čínský trh. Pozic pro nadšence byl uvolněno jen sedm set, takže vám je asi jasné, že se sloty okamžitě zaplnily.

Realme UI 3.0 přináší užitečné novinky
Realme UI 3.0 přináší užitečné novinky | foto: Realme

Vývojáři opravují chyby

Nové prostředí Realme UI 3.0 přitom v testovací verzi nenabízí veškeré dostupné funkce. Testující majitelé Realme GT Master Explorer Edition nemohou například využít vychytávku Dynamic RAM Expansion (DRE), která umožňuje virtuálně rozšířit operační paměť (RAM) smartphonu.

Realme GT Master Explorer Edition
Realme GT Master Explorer Edition | foto: FONETECH.CZ

Připomeňme, že jediným smartphonem mimo Čínu, na kterém lze testovat Realme UI 3.0 v předběžném přístupu je špičkový Realme GT. V brzké době by ho nicméně měly následovat modely Realme 8 Pro, X7 Max 5G, GT Master Edition a GT Neo2.

Pokud chcete vědět, jestli i váš telefon Realme obdrží aktualizaci s připravovaným Realme UI 3.0, kliknete sem. Další informace o pak nadstavbě najdete tady.

Total
1
Shares