Realme GT 2 Pro

Realme GT 2 Pro je legendou už před uvedením, drží tři světová prvenství

  • Realme GT 2 Pro bude prémiový telefon se špičkovou výbavou
  • Dostane design od Naoto Fukasawy a 150° fotoaparát s režimem rybího oka
  • V konektivitě pak nabídne 360° NFC a technologii HyperSmart 

Nejrychleji rostoucí značka smartphonů dnes na akci „Realme GT 2 Series Special Event“ oficiálně představila tři průlomové novinky, které dorazí s příchodem špičkového telefonu Realme GT 2 Pro. Premiéru oslavil zadní kryt vyrobený z biopolymerového materiálu, 150° ultraširokoúhlý fotoaparát a pokrokový způsob bezdrátové komunikace.


Nepřehlédněte: Realme GT 2 Pro jako první v branži s přelomovým širokáčem!


Realme myslí na naši planetu

Podle Realme se nový Realme GT 2 Pro bude vyznačovat minimalistickým designem „Paper Tech Master Design“, který vytvořil renomovaný japonský designér Naoto Fukasawa. Půjde o první smartphone na světě, jehož zadní kryt bude vyrobený ze speciálního biopolymerního materiálu.

Realme změní také design balení, které bude obsahovat méně plastu. Zatímco u předchozí generace telefonů řady GT byly krabičky z 21,7 % plastové, v budoucnu mají obsahovat pouze 0,3 % tohoto materiálu.

Prodejní balení Realme GT 2 Pro
Prodejní balení Realme GT 2 Pro | foto: FONETECH.CZ

Nevídaný širokáč s funkcí rybího oka

Další zásadní inovací Realme GT 2 Pro bude širokoúhlý fotoaparát s režimem rybího oka. Ultraširokoúhlé objektivy se často používají při fotografování krajin či budov, protože díky němu foťák dokáže zachytit širší perspektivu. Připravovaný špičkový Realme bude prvním smartphonem na světě, které nabídne ultraširokoúhlý fotoaparát s úhlem záběru 150°. A vylepšení se dotkne i fotoaplikace, kde bude připraven nový režim rybího oka.

Pokroková komunikace se stabilním signálem

Poslední oblastí, kde Realme hlásí zásadní pokrok, je bezdrátová konektivita. V Realme GT 2 Pro bude integrován nový systém Antenna Array Matrix skládající se ze tří unikátních technologií – ultraširokopásmového přepínače antén HyperSmart, Wi-Fi zesilovače a 360° NFC snímače.

Technologie přepínání antén HyperSmart se má skládat z dvanácti zavinovacích antén s podporou všech hlavních pásem ve všech směrech. Díky tomu telefon sám vyhodnotí sílu signálu a automaticky vybere anténu s nejsilnějším signálem.

Wi-Fi zesilovač pak má symetrickou anténu, která zajistí stabilnější připojení v okolí telefonu. A co se NFC týče, tak celá horní část telefonu bude snímat signály v obou směrech a usnadní tak využívání technologie NFC při bezkontaktních platbách, Bluetooth párování a dalších činnostech.

Představení

Stále netušíme, kdy dojdek oficiálnímu odhalení nového Realme GT 2 Pro. Vše ale nasvědčuje premiéře začátkem února.

Total
0
Shares