Realme GT 2 Pro

Realme GT 2 Pro jako první v branži s přelomovým širokáčem!

  • Realme GT 2 Pro bude superstroj
  • Telefon nabídne špičkovou výbavu
  • Ve hře je naprosto fantastický foťák

Čínský brand, o kterém  slyšíme stále častěji, už brzy chystá pořádnou pecku! Nová top model by měl být (podle spekulací) nekompromisním telefonem, který prý může pořádně zatopit iPhonům stejně jako nejlepším Samsungům a Xiaomi smartphonům.

Realme GT 2 Pro

Pojďme si v rychlosti zrekapitulovat, čím vším se bude snažit Realme GT 2 Pro zaujmout. Šušká se o 6,67″ AMOLED displeji s vysokým rozlišením a 120 hertzy, ultra-výkonném procesoru Snapdragon 8 Gen 1, rychlých RAM i vnitřní paměti nebo velké 5 000mAh baterii s podporou 65W nabíjení.

Optikou výbavy krom bezdrátové dobíjení nebude mít tenhle kousek alespoň na papíře žádné hluché místo. A to samé platí i pro fotoaparáty, které by měly být (konečně) o třídu výš.


Nepřehlédněte: Realme GT Neo2 RECENZE: má skvělý procesor i displej, je postrachem vlajek


Realme GT 2 Pro
Realme GT 2 Pro | foto: @OnLeaks

Nejlepší širokáč na trhu

Z dosavadních nástřelů je hlavní snímač jasný: buď to bude 50Mpx Samsung ISOCELL GN5, nebo Sony IMX766 s OIS a (doufám) i laserovým ostřením. Dalším by měl být (a tady je rozpor) teleobjektiv s až 3× optickým zoomem nebo nějaké telemakro, případně doplňkový.

Tím hlavním lákadlem má být ultra-širokoúhlá kamera. Podle tipéra Digital Chat Station se jako vůbec první v branži blýskne brutálním 150° záběrem. No, začíná to být docela zajímavé.

Total
1
Shares