Realme GT 2 Pro RECENZE

Realme drtí mobilní trh nízkými cenami. V Evropě vyrostlo o 177 procent a zatápí Xiaomi, Applu a Samsungu

  • Realme rostou prodeje. V Evropě to platí dvojnásob a konkurence tápe
  • Na mobily se skvělým poměrem ceny a výkonu zatím nenašla kloudnou odpověď

Nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě zůstala v prvním čtvrtletí letošního roku mezi čtyřmi největšími dodavateli na evropský trh s působivým 177% meziročním růstem. Uvedla to ve své nejnovější zprávě analytická společnost Canalys.


Nepřehlédněte: Musk chce propojit lidské mozky s počítači. Implantát vyléčí ochrnutí, hluchotu i slepotu


Realme drtí trh

V západní Evropě společnost Realme zaznamenalo nárůst 377 %, největší podíl na tom mají Francie (443 % ročně), Německo (2809 %), Itálie (352 %) a Španělské (223 %). V těchto čtyřech zemích si firma upevnila pozici v TOP 5 díky rozšiřování strategických partnerství a vytváření atraktivních nabídek pro zákazníky.

Ve střední a východní Evropě si udržela silnou pozici a umístila se mezi čtyřmi nejlepšími, k čemuž přispělo především Polsko. Tam se Realme opět dostalo do nejúspěšnější trojice na úkor Applu. Velmi dobrou výkonnost zaznamenala firma také v České republice, v Řecku a ve Slovinsku.

Realme GT 2 Pro RECENZE
Zdroj: FONETECH.CZ

Nové telefony se blíží

Značka Realme byla v Evropě v prvním čtvrtletí roku 2022 velmi aktivní, uvedla na trh řadu 9 Pro spolu se strategií „All in 5G“. Na MWC představila značka svou první prémiovou vlajkovou řadu GT 2 a nejrychleji se nabíjející smartphone GT NEO 3. Kromě toho zveřejnila strategii “1+5+T” AIOT a spolu s organizací Treedom přišla s iniciativou v oblasti udržitelnosti.

Na druhé čtvrtletí Rwalme chystá nové modely z řady 9 a Realme GT NEO 3, a tak se můžete těšit na další velké věci.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
4
Shares