Realme Band 2

Realme Band 2: skvělé funkce, vzhled, a hlavně boží cena

  • Čínská štika představila horkou novinku
  • Realme Band 2 je nový chytrý náramek
  • Láká na zajímavé funkce, vzhled i cenovku

Realme Band 2 navazuje na loňského předchůdce a už z prvního pohledu je zřejmé, že čínský brand tentokrát nenechal kámen na kameni. Novinka tak trošku připomíná mnohem dražší konkurenty z produkce Applu zároveň je však mnohem protáhlejší a vypadá vcelku stylově. Ale nejde jen o design, spousta věcí je letos zkrátka jinak.

Realme Band 2 – Pořádný upgrade

Zatímco první Realme Band byl spíše takový z nouze ctnost a velkou díru do světa neudělal, Band 2 by mohl. Nezvětšilo se jen tělo, ale i úhlopříčka displeje, konkrétně na 1,4palce. A zlepšilo se i rozlišení, které poskočilo na 167 × 320 pixelů. IPS panel dosahuje maximálního jasu až příjemných 500 nitů, což se rozhodně hodí. A jako bonus máte v základu nachystaných 50 povedených ciferníků.

Realme Band 2 míří malinko výš i z hlediska podporovaných funkcí. Už to není jen nějaký pásek na ruce do počtu. Uznejte sami: změří vám tep, stres, okysličení krve, kroky i spánek. A pokud máte sedavé zaměstnání, tak vás po hodině upozorní, že je čas vstát a pořádně se protáhnout.


Nepřehlédněte: Realme GT Master Edition je v prodeji! Sází na neokoukaný design


 

Do vody i do terénu

Potěší i 14 aktivit (další update jich do náramku nahraje mnohem více) stejně jako fakt, že si s nimi můžete zaplavat nebo v pohodě potápět. K dispozici máte také předpověď počasí, chytré buzení, spouštění fotoaparátu nebo hudby v mobilu. Baterie? Kapacita 204 mAh, Realme slibuje až 12denní výdrž.

Kdy a za kolik?

Realme Band 2 jde do prodeje na domácím čínském trhu právě teď. Evropská cena by měla být 35 EUR, tj. přibližně 900 korun, ale kdy dorazí a jaká bude zejména oficiální česká cenovka zatím bohužel nevíme.

Total
1
Shares