Realme GT Master Edition

Realme GT Master Edition je v prodeji! Sází na neokoukaný design

  • O Realme GT Master Edition se mluví nejčastěji ve spojení s designem
  • Ve skutečnosti je ale vzhled pouze jedním z lákadel tohoto kousku
  • Chytrý telefon potěší i nadšence do mobilního gamingu

Chytrý telefon Realme GT Master Edition vstupuje dnes oficiálně do prodeje. Variantu v konfiguraci 8 GB + 256 GB pořídíte za 10 499 korun. Model v konfiguraci 6 GB + 128 GB je první měsíc dostupný exkluzivně v obchodech prodejce Alza za 8 999 Kč.


Nepřehlédněte: Realme GT Master Edition RECENZE: nádherná stylovka


Realme GT Master Edition zaujme nejen svým kufrovotým designem, který navrhl veleslavný Naoto Fukasawa. Smartphone běží na operačním systému Android 11, který je podpořen nadstavbou Realme UI 2.0.

Zájem vzbudí také podpora rychlého 65W nabíjení 4 300mAh baterie. S přiloženou nabíječkou zařízení dobijete do plné baterie za pouhých 33 minut.

Realme GT Master Edition
Realme GT Master Edition | foto: FONETECH

Není to jen designové pozlátko

Na přední straně Realme GT Master Edition se nachází Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,43 palce, který nabízí 120Hz obnovovací frekvencí, maximální svit 1000 nitů a Full HD+ rozlišení 2 400 × 1 080 pixelů. Díky tomu je jakýkoliv pohyb na obrazovce velmi plynulý a displej dobře čitelný i na přímém slunci.

Pod kapotou najdeme procesor Snapdragon 778 5G, 6/8 GB RAM nebo účinný chladící systém, takže smartphone bez problému rozběhá i nejnáročnější hry. Disponuje také 32Mpx selfie fotoaparátem a 64Mpx hlavní kamerou. Mimochodem, telefon máme orecenzovaný a článek si můžete přečíst zde.

Realme GT Master je stylovka

„Od vzniku Realme se snažíme naplňovat naše poslání, tedy vyrábět progresivní produkty určené mladým lidem po celém světě,“ řekl Sky Li, CEO a zakladatel Realme. Tomu výrobci přizpůsobili i vzhled telefonu, který připomíná cestovní kufr. Za design, který navrhl japonský designer Naoto Fukasaw, získal model Realme GT Master Edition prestižníé cenu iF Design Award.

Total
1
Shares