Realme 8i

Realme 8i zaútočí na české peněženky. Za pusu nabídne parádní výbavu

  • Realme 8i o sobě dává vědět pořádně nahlas
  • Nabídne 120Hz IPS diplej a 50Mpx fotoaparát
  • A telefon bude doslova za hubičku

Realme 8 stejně jako jeho 5G mutace jsou velmi povedené, a hlavně cenově dostupné telefony. Nabízejí slušný výkon, solidní paměť i fotoaparáty. Samozřejmě, neobejdou se bez ústupků. Varianta s podporou nejrychlejších sítí má například “jen” 90Hz Full HD+ IPS displej a “pouze” 48Mpx hlavní fotoaparát, ale zase na oplátku nabízí 5 000 mAh baterii.

Realme 8i – poctivá “nižší střední”

Jak by řekli Američani, čínské Realme je aktuálně “on fire” nebo “on a roll”. Značce se v poslední době daří, povedené a cenově dostupné telefony představuje s železnou přesností a těší se čím dál větší oblibě. Novinka Redmi 8i, která právě unikla na internetu, bude v tomto trendu pokračovat, ba co víc, konkurenčním smartphonům půjde přímo po krku.


Nepřehlédněte: Realme 8: máte tento telefon? Zvyšte si RAM lusknutím prstu


Realme 8i
Zbaví se Realme ikonického loga na zádech jednou provždy?

Zaútočí  agresivní cenou

Takový Redmi Note 10, který se v Česku prodává kolem 5 tisíc, a jemu podobné modely se údajně již brzy otřesou v základech. Realme 8i cenovku stlačí dokonce níž, nabídne 6,59″ 120Hz IPS Full HD+ displej, nový osmijádrový procesor Helio G96 s maximálním taktem 2,13 GHz, 50Mpx hlavní fotoaparát nebo velkou baterii s kapacitou 5 000 mAh.

Redmi 8i bude mít již brzy slavnostní premiéru společně s nepatrně odlehčenějším dvojčetem “8s” na indickém trhu. Troufáme si však tvrdit, že se záhy po představení podívá i k nám. Třešnička na závěr: Čínský brand se konečně vykašlal na ikonické logo “Dare To Leap” a novinka nabídne čistá minimalistická záda. No konečně…toto trvalo!

Total
0
Shares