Realme 8 Pro získává beta verzi Androidu 12

Realme 8 Pro získává Android 12 s nadstavbou Realme UI 3.0

  • Pro telefon Realme 8 Pro je dostupný Android 12 s prostředím Realme UI 3.0
  • Aktualizaci mohou stahovat uživatelé v Indii, Realme update slibuje i v Česku

Před několika dny společnost Realme oznámila spuštění předběžného přístupu k Realme UI 3.0 s Androidem 12 pro chytrý telefon GT Neo2 a nyní nastal čas, aby nový software vyzkoušeli i majitelé Realme 8 Pro. Informuje o tom server GSMArena.com.


Nepřehlédněte: Realme UI 3.0 představeno. Jaké telefony Realme mají slíbenou aktualizaci?


Realme 8 Pro povyšuje na nejnovější Android

Uživatelé Realme 8 Pro v Indii, kteří se nemohou dočkat vydání stabilního vydání Realme UI 3.0, se mohou do programu předběžného přístupu zaregistrovat tak, že na svém smartphonu přejdou do nabídky Nastavení => Aktualizace softwaru, kliknou na ikonu Nastavení v pravém horním rohu a poté kliknutím na Zkušební verze => Předběžný přístup a Použít nyní odešlou svou žádost. Jakmile ji Realme schválí, nabídne jim telefon aktualizaci k instalaci.

Realme 8 Pro získává beta verzi Androidu 12
Realme 8 Pro získává beta verzi Androidu 12 | foto: Realme Community

Zkušební firmware má číselné sestavení RMX3081_11.C.09 a aby ho bylo možné nainstalovat, musí být telefon nabitý minimálně na 60 % kapacity baterie. Vyžadováno je také více než 10 GB volného místa v paměti.

Beta jen na vlastní nebezpečí

Za zmínku určitě stojí, že beta verze nejsou tak stabilní jako finální aktualizace a často obsahují chyby, které mohou narušit uživatelský dojem, takže nejlepší je se beta softwaru na primárním telefonu obloukem vyhnout.

Mimochodem, betu Realme UI 3.0 slibuje české Realme i tuzemským majitelům Realme GT, ale bližší informace zatím neposkytlo. Ti si tak nový Android 12 s Realme UI 3.0 stále nemohou vyzkoušet.

Total
10
Shares