Qualcomm Smartphone for Snapdragon Insisders

Qualcomm smartphone v DxOMark rozdrtil iPhone 12 Pro Max

  • Qualcomm nedávno představil vlastní telefon
  • Ten je určen pro “Snapdragon Insiders”
  • V testu DxOMark posadil spoustu konkurentů na zadek

Qualcomm, celosvětová špička v oblasti procesorů pro mobilní elektroniku, nedávno představil svůj vlastní telefon v rámci programu “Snapdragon Insiders”. Jmenuje se Qualcomm Smartphone a na pulty obchodů se nikdy nedostane. Přesto jde o zařízení, které konkurenci v některých aspektech nejen dohání, ale i převyšuje.

Qualcomm Smartphone je dělo!

Američan se už krátce po premiéře netajil s tím, že je s výsledkem hodně spokojený. S designem pomohl tchajwanský ASUS a navíc takový 6,67″ Super AMOLED se skvělou obnovovací frekvencí 144 hertzů, rozhodně není k zahození. A když pod kapotu nacpete vlajkový procesor Snapdragon 888, 16 GB RAM, Quick Charge 5.0 a slušné fotoaparáty: Bang, překvapení je na světě!


Nepřehlédněte: Snapdragon 898 bude naprosto bestiální procesor


Telefon válí v DxOMark

A teď si představte, že si novinku vzali na paškál i experti ze slavné “labiny” DxOMark, kteří otestovali fotosestavu telefonu v tomto složení: hlavní 64megapixelový snímač, 12megapixelový ultraširokoúhlý objektiv a 8megapixelový teleobjektiv s trojnásobným bezztrátovým zoomem. Ať to nenatahujeme, Qualcomm Smartphone si odnesl celkové skóre 133 bodů a na lopatky položil i takový iPhone 12 Pro Max!

A čím že to zabodoval? Odborníci kvitují velmi nízkou úroveň šumu, extrémně vynikající dynamický rozsah, perfektní vyvážení bílé nebo ďábelský rychlý autofokus stejně jako výborné barevné podání a slušnou optickou stabilizaci.

Total
1
Shares