AnTuTu Mediatek

Qualcomm má problém. MediaTek v AnTuTu naprosto suverénně kraluje střední třídě

  • Výsledky AnTuTu za květen jsou jasné
  • Nejvýkonnější telefon má Vivo
  • Které smartphony jsou v první desítce?

Jak už dávno víte, AnTuTu je dlouhá léta měřítkem hrubého výkonu mobilních telefonů a tabletů. Uživatelé appku do svých zařízení mohou stahovat zdarma a po uplynutí zhruba desetiminutového testu v přehledné grafické formě zjistí, jak výkonné jejich zařízení ve skutečnosti je.

Květen opět v čínské režii

Přemýšlíte nad tím, jaký smartphone střední třídy je aktuálně vůbec ten nejvýkonnější? Tak už nemusíte. Populární benchmark právě zveřejnil nejnadupanější železa za měsíc květen, informuje Notebookcheck.

Napadl vás některý z letošních povedených telefonů s procesory Qualcomm Snapdragon? Vedle jak ta jedle! Všem naprosto nečekaně vypálily rybník mobily čínské provenience.


Nepřehlédněte: Anonymous a OneFist hacknuli další důležitý web. Situace v Rusku je katastrofální


AnTuTu Mediatek
Zdroj: AnTuTu

MediaTek kraluje

Aktuální jedničkou mezi cenově dostupnými, byť stále výkonnými telefony je Vivo S15 Pro s procesorem Dimensity 8100. A to platí i pro další modely, které mají de facto stejnou konfiguraci a tentýž čipset, tj. na druhém místě Realme GT Neo3, třetí Redmi Note 11T Pro+, čtvrté Oppo Reno8 Pro+ 5G atd.

Pomyslné vidle do první desítky hází smartphony Vivo S15 a IQOO Neo 6 SE. Ty běží na spolehlivém, nicméně de facto výběhovém procesoru Qualcomm Snapdragon 870. Jak to vypadá, MediaTek může slavit.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares