Anonymous

Anonymous a OneFist hacknuli další důležitý web. Situace v Rusku je katastrofální

  • Anonymous a OneFist opět na scéně
  • Společně se zaměřili na další ruský web

Populární Anonymous společně s OneFist si vzali na paškál další ruský web. Tentokrát si posvítili na životní prostředí a nakládání s nebezpečným toxickým odpadem.

Anonymous trošku jinak

V kontextu stále probíhající války na Ukrajině nejde o nic bezprostředně zásadního, co by eventuelně změnilo tíživou situaci na pomyslné misce vah. Optikou „zelených“ trendů, které v současnosti ve světě panují, je však realizační výstup alarmující.

Anonymous avizují, že v Rusku de facto neexistuje legislativa zabývající se enviromentální politikou. V tento okamžik hackeři extrahované soubory sice zpracovávají a překládají, ale již nyní je jasné, že v zemi vládne totální chaos.


Nepřehlédněte: Odborníci bijí na poplach: V žádném případě nepoužívejte Facebook Messenger


Likvidace nebezpečného a radioaktivního odpadu prý odpovídá handrkování trhovců v Káhiře nehledě na to, že většina je předprodávána dál do Afriky a Asie k dalšímu zpracování (ať už je to cokoliv).

Rusko je země sama pro sebe

Další záznamy hovoří o tom, že na ruském území v poslední dekádě došlo k četným únikům ropy, chemikálii a materiálu radioaktivní povahy. Bajkalské jezero je v katastrofálním stavu díky stavu čističek odpadních vod.

Tamější situaci přirovnávají k Ocelovému městu od Julese Verna (v některých čínských aglomeracích i jinde by mohli taky vyprávět). Přitom nejde o problém na vrub obyčejných Rusů, ale o přístup Kremlu, který tomuto tématu věnuje malou nebo žádnou pozornost.

Zdroj náhledové fotografie: Zdroj náhledové fotografie: Warren Wong, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares