Samsung Galaxy S22 Ultra

Bude Galaxy S22 prodejní hit? Samsung v tom má jasno

  • Galaxy S22 je nová vlajková řada
  • Telefony mají perfektní výbavu
  • Budou ale prodejní trhák?

Samsung nás momentálně masíruje novými vlajkami Galaxy S22, jež představil předevčírem. Jde o perfektní telefony, které mají hodně co nabídnout; ať už jde o výkon, konektivitu, Android 12, odladěné One UI 4.1 nebo skvělé fotoaparáty. Ani ceny jednotlivých modelů nejsou zlé. Může však korejský brand pomýšlet na úspěch?

Bestseller Galaxy S22?

Než si odpovíme, vraťme se na okamžik zpátky v čase. Před rokem totiž populární značka představila vlajkovou řadu Galaxy S21. Smartphony vypadaly vážně skvěle, zejména vrcholný S21 Ultra se opravdu vyjímal, leč ani jeden velkou díru do světa neudělal.


Nepřehlédněte: Internet máme v Česku už 30 let! Dnes ho používá 83 procent domácností


Samsung Galaxy S22+
Samsung Galaxy S22+ (Zdroj: FONETECH.CZ)

To ostatně potvrdil i samotný Samsung. V prvních šesti měsících od zahájení prodejů jich dohromady prodal něco málo přes 13,5 milionu. Oproti Galaxy S20 to bylo o 20 % méně a o celých 50 procent méně než v případě Galaxy S10 za stejné sledované období.

A jaké má podnik plány letos? Vcelku ambiciózní. Jak informuje PhoneArena, Korejec by rád poslal do světa minimálně 20 milionů kusů (Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra dohromady). A kdyby náhodou pochybělo, má ještě dalších 10 milionů v chystání.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
1
Shares