PUBG: New State

PUBG: New State je zbrusu nová hitovka pro mobily

  • Bylo odhaleno pokračování mobilního PUBG
  • Futuristická battle royale akce New State vyjde ještě letos

Battle royale fenomén PUBG asi není třeba nikomu blíže představovat. Hra je dostupná nejen pro počítače a konzole, kde ji paří desítky milionů lidí, ale v upravené verzi i pro chytré telefony a tablety. Po pár letech se mobilní verze už ale přece jenom trochu omrzela a tak nyní vývojáři oznámili pokračování s podtitulem New State.

New State nás vezme do budoucnosti

Nová hra by měla vyjít ještě letos a kdo chce, může se do pokračování PUBG už nyní předregistrovat na Google Play a App Store (zatím nedostupné). Pokud tak učiníte, dostanete při vydání speciální skin závodního vozidla.


Psali jsme: Google Camera je zázračná appka, která rapidně zlepší kvalitu vašich fotek


Hi-tech zbrojní arzenál

New State nás vezme nás do roku 2051, ve kterém spolu soupeří různé frakce. Na bojištích tak nebude nouze o zbraně a vozidla blízké budoucnosti, jako například drony, rozkládací štíty a další vojenské technologie, o kterých si prozatím v reálu můžeme nechat jen zdát. Originální PUBG se odehrává v současné době.

Dočkat bychom se  měli i nových herních mechanik, přece jenom hraní na displejích smartphonů a tabletů není zrovna dvakrát pohodné. Z toho důvodu bude do hry zakomponována třeba možnost rychle se odkutálet do bezpečí. Těšit se prý můžeme i na zcela nové vizuální efekty a znovu se také hovoří o ovládání šitém na míru mobilním platformám.

Z vydaného traileru jakoby na nás dýchla atmosféra některého z novějších dílů válečné série Call of Duty a určitě to nebude jenom náš dojem. Úplně závěrem dodejme, že za New State stojí studio PUBG Corporation, které vydalo původní PlayerUnknown’s Battlegrounds pro PC a konzole a nikoli čínský Tencet, který ukuchtil první mobilní PUBG.

Total
1
Shares