Google Pixel 6

Prokletý Google Pixel 6! Po aktualizaci se nepřipojí k mobilní síti

  • Google Pixel 6 od uvedení do prodeje provázejí otravné chyby a nedostatky
  • Po nejnovější aktualizaci se telefon nepřipojí k síti – nelze s ním volat, přijmout hovor nebo datovat na internetu

V průběhu října představil Google chytré telefony Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Oba mají povedený design, výkonný procesor, skvělý fotoaparát a samozřejmě i aktuální operační systém Android 12. Jsou to skutečné špičkové modely s výbavou téměř bez kompromisů.


Nepřehlédněte: Pixel 6 telefonuje bez vědomí uživatelů. Kuriózní chyba baví internet


Google Pixel 6 je samé překvapení

Představení nových Pixelů 6 od samého počátku ale bohužel doprovází celá řada menších i větších problémů. Uživatelé hlásili třeba potíže s bezdrátovým nabíjením, pomalou či dokonce nefunkční čtečkou otisků prstů, blikajícími displeji, zamrzáním systému nebo telefonováním bez vědomí uživatele.

Google Pixel 6 na oficiální fotografii
Google Pixel 6 na oficiální fotografii | foto: Google

Nezavoláte si, nepřipojíte se k internetu

Na oba telefony směřuje v těchto dnech prosincová aktualizace, která dle výpisu změn opravuje zhruba sto chyb a dalších nedostatků. Ale co čert nechtěl, po instalaci firmwaru se vynořil další závažný problém. Někteří majitelé Pixelů 6 a Pixelů 6 Pro (včetně těch v Evropě) si stěžují, že se nemohou připojit k mobilní síti. To znamená, že si nezavolají, nepřijmou hovor ani se nepřipojí k mobilnímu internetu.

Google má co opravovat

Google již uvedl, že problém vyšetřuje, ale stále není stoprocentně přesvědčen o tom, že by ztrátu signálu způsobila prosincová aktualizace. Dříve nebo později se majitelé Pixelů další aktualizace ale zcela jistě dočkají. Přejme jim, aby byl problém se ztrátou signálu opraven a další už se nevynořil.

Total
0
Shares