Google Pixel 6 Pro

Pixel 6 telefonuje bez vědomí uživatelů. Kuriózní chyba baví internet (update)

  • Google představil novou řadu v říjnu
  • Pixel 6 a 6 Pro lákají na spoustu vychytávek
  • Některé však nejsou žádoucí

Update 15. 11. v 8:40

Nakonec to s problémem nejspíš nebude tak žhavé, protože, jak  avizuje Gizmochina, update už je dostupný v Obchodu Play. Stačí si stáhnout aktuální verzi Google.


Původní článek z 8. 11. 2021

Nedávno představené Pixely 6 a 6 Pro se letos hodně povedly. Nesvědčí o tom pouze nebývale vysoká poptávka, ale i spousta velmi pozitivních recenzí. Navíc, cena menšího z dvojice není (alespoň v zahraničí) nastavena vůbec špatně. Obecně se má za to, že letos se oba dva budou prodávat jako rohlíky.

Pixel 6 má problém…

Ale! Nebyl by to Google, aby své telefony „nedovybavil“ nějakým tím zpestřením navíc. Bohužel, jak už sami dobře víte, většinou jde o otravné bugy, blikající displeje, zamrzání nebo problémy s kvalitou. Možná, že v přímém srovnání s ostatními konkurenčními značkami to vychází šulnul, ale skutečnost je taková, že některé průšvihy od někoho, kdo má pod palcem Android, naštvou i zamrzí.


Nepřehlédněte: Těchto 7 Android aplikací okamžitě smažte! Obsahují malware


Google Asistent
Google Asistent | foto: Tom’s Guide

Do této skupiny spadá i nejnovější jobovka. Na sociálních sítích si totiž stěžuje čím dál víc uživatelů na to, že jejich Pixel 6 telefonuje bez jejich vědomí. Prostě si vybere nějakou osobu v kontaktech a volá.

…aneb Zavolám si sám

První obavy z toho, že prostě nedopatřením odemkli telefon v kapse a někoho vytočili, vystřídalo zjištění, že je na vině Asistent Google. Ten, ať už nahodile nebo proto, že zaznamenává instrukce kolem (a nerozumí), samovolně zadá příkaz a je vymalováno. Někteří majitelé popisují, že ve spánku volali na policii nebo známým.

Total
5
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..