Cestovatel v čase, budoucnost

Přicházím z roku 6491, tvrdí cestovatel časem. Detektor lži potvrdil, že mluví pravdu

  • Muž říká, že k nám přicestoval z roku 6491
  • Podle testu na detektoru lži říká pravdu

Na internetu to znovu vře. O pozdvižení se postaral muž, který si říká James Oliver. Tvrdí o sobě, že do naší současnosti přicestoval z roku 6491, ale nemůže zpět, protože se jeho stroj času porouchal. Lidé ho okamžitě nařkli z podvodu s odkazem na to, že na internetu je falešných cestovatelů celá řada. Mladík se však nenechal urážet a podstoupil test na polygrafu s překvapivým výsledkem – říká pravdu.


Nepřehlédněte: Eunorau Flash: Božské elektrokolo s neuvěřitelným dojezdem až 350 kilometrů


Cestovatel v čase tvrdí, že přišel z roku 6491

Cestování časem je v poslední době oblíbeným tématem jak pro milovníky konspiračních teorií, tak i pro tu konzervativnější část společnosti. Mnozí lidé skutečně věří, že stroj času existuje, že se nejedná o pouhý výmysl.

James Oliver je neobyčejný mladík, který o sobě říká, že do naší současnosti přicestoval z daleké budoucnosti. Aby své tvrzení dokázal, podstoupil test na detektoru lži a podle výsledků na všechny otázky odpověděl pravdivě, píše britský Mirror.

V obsáhlém rozhovoru popsal, že je planetárním vědcem, který cestuje časem. Když však dorazil v roce 2018 na Zemi, objevil se problém – jeho stroj času se pokazil a on zde zůstal uvězněn.

Rozhovor s moderátorkou Apex TV začíná otázkou: „Jste skutečným cestovatelem v čase?“ Mladík, který je připojený na detektor lži, odpoví „ano“ a na monitoru se objeví slovo „Pravda“.

Z průběhu rozhovoru a výsledků na polygrafu vyplývá, že pravdivě odpověděl i na další otázky. „Pro ujasnění… jediným mým cílem je dokázat vám, že cestování časem existuje,“ říká.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: geralt / Pixabay

Detektor lži potvrdil, že mluví pravdu

Oliver varuje před globálním oteplováním a radí, aby lidstvo rychle zavedlo emisní stropy. Dále říká, že lidstvu velmi pomůže vzestup umělé inteligence. A dotkne se i cestování na jiné světy. V jeho realitě je prý naprosto normální, že lidé cestují na nové planety. „Někdy vyhrajete jackpot a najdete inteligentní život. Objevíte nové planety, nové ekosystémy.“

A mimozemšťané? Sám jich viděl hodně a mezi některými má nejlepší přátele. „Můj nejbližší kamarád pochází z jiné galaxie,“ zaznělo ve videu.

I kdyby nic z toho, co Oliver říká, nebyla pravda a detektor lži byl porouchaný nebo video zmanipulované, musí se mu nechat, že zaujmout rozhodně umí.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: www.9news.com.au, www.mirror.co.uk, www.iflscience.com

Total
0
Shares