Eunorau Flash

Eunorau Flash: Božské elektrokolo s neuvěřitelným dojezdem až 350 kilometrů

  • Sháníte elektrokolo s pořádným dojezdem?
  • Jedno takové se brzy začne prodávat

Elektrokolo Eunorau Flash se dodává nejen se třemi variantami motoru, ale také se třemi bateriemi. První elektrokola byla vybavena pouze jednou baterií. Později dorazily modely se dvěma bateriemi, což však bylo na úkor hmotnosti, ale zdvojnásobil se dojezd, takže se tato elektrokola hodila pro jízdy na delší vzdálenosti – například mezi městy. A nyní se zdá, že v oblasti elektrokol směřujeme k podobnému vývoji, jako v případě holicích strojků. Holicí strojky se šesti břity naznačují, že ani elektrokola se třemi bateriemi zřejmě nebudou konečnou stanicí.


Nepřehlédněte: Používáte snadno zapamatovatelná hesla? Umělá inteligence je prolomí za pár sekund


S tímhle elektrokolem vám šťáva hned tak nedojde

Je však třeba dodat, že Eunorau Flash se dodává také s možností sestavy s jednou nebo dvěma bateriemi. Toto elektrokolo v moderním stylu zatím není komerčně dostupné, ale předobjednávky na platformě Indiegogo budou brzy zahájeny. 

Co všechno je součástí elektrokola? Eunorau Flash má typickou konstrukci ve stylu mopedu s 20palcovými pneumatikami, dvoumístným sedadlem a předním i zadním odpružením.

Základní model, jehož cena během předprodeje začíná na částce 1 499 dolarů (zhruba 32 tisíc korun), je vybaven jedním zadním 750wattovým nábojovým motorem a jednou 52voltovou baterií.

„Uživatelé však mohou počet motorů zdvojnásobit a získat tak 1500W sestavu s pohonem dvou kol nebo 1000W středový pohon se snímačem točivého momentu,“ píše server Electrec. Tři možnosti jsou na výběr i v oblasti baterie. Pokud někomu jedna baterie nestačí, může přidat druhou nebo dokonce třetí.

Při registraci pořádná sleva

Se třemi bateriemi dosahuje kolo dojezdu až 350 kilometrů s asistencí šlapání. Všechny modely jsou zamknuty na rychlost maximálně 45 km/h a vybaveny hydraulickými kotoučovými brzdami a LED osvětlením. Omezení rychlosti lze samozřejmě odemknout prostřednictvím displeje elektrokola. 

Elektrokola jsou již ve výrobě a stránka pro předobjednávky Eunorau Flash by měla být spuštěna ještě v průběhu dubna. Ti, kdo se na webu projektu zaregistrují, získají slevu 1 000 dolarů.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Eunorau, zdroj: Electrec

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Minimálně 750 W výkonu a maximální rychlost 45 km/h znamená, že tohle není elektrokolo.

Comments are closed.