Apple Watch

Příběh jako z hororu: Apple Watch zachránily život ženě, kterou manžel pohřbil zaživa

  • Hodinky Apple Watch se znovu vyznamenaly
  • Pomohly zachránit život ženě, kterou unesl manžel

Zní to jako příběh z nějakého hororového filmu, ale před několika dny se to skutečně stalo. Chytré hodinky Apple Watch znovu zachránily život, tentokrát jedné ženě ze Spojených států, kterou se manžel pokusil pohřbít zaživa.


Nepřehlédněte: Hodinky Apple Watch pomohly odhalit rakovinu 12leté dívce. Matka si nejdříve myslela, že nefungují správně


Jako z hororového filmu

Příběhů o tom, jak Apple Watch zachránily svému majiteli život, je plný internet. Tento konkrétní případ z městečka Lacey ale zasluhuje zvláštní pozornost. Veterán americké armády unesl svou bývalou manželku a pomocí lepicí pásky jí svázal ruce a nohy. Tím to ale neskončilo. Poté, co ji ostrým předmětem bodl do hrudníku, se ji pokusil zaživa pohřbít v lese. Dvaačtyřicetiletá žena se naštěstí z mělkého hrobu vyhrabala a o několik hodin později se dezorientovaná objevila u cizích dveří s žádostí o pomoc. Zní to jako scénář thrilleru na Netflixu, ale bohužel je to skutečný příběh.

Apple Watch jí zachránily život

Asi se ptáte, jak v celém příběhu figurují chytré hodinky od Applu. Bylo to prý nějak takhle: Žena ležela na podlaze a čekala až její manžel odejde z místnosti, aby pomocí Apple Watch zavolala na tísňovou linku 911.

Přestože slyšela mluvit dispečera, nebyla schopná říct ani slovo. Policie naštěstí pochopila o co jde a místo, odkud žena volala, brzy lokalizovala. Strážci zákona se okamžitě vydali k domu, kde však už ženu ani jejího manžela nenašli.

Young Sook An v rozhovoru americkým médiím řekla, že si muž hodinek všiml a než ji odvezl do lesa, tak je rozbil. Telefonát policii ho však vyvedl z míry, což jí zachránilo život.

Zdroj náhledové fotografie: Alena Plotnikova / Unsplash, zdroj: GizChina

Total
0
Shares