Xiaomi Watch 2 Pro

Předprodej Xiaomi Watch 2 Pro zahájen. Nejlepší chytrý náramek na světě je nyní ještě lepší

Kromě nových smartphonů a tabletů představil čínský gigant i další generaci chytrých hodinek Xiaomi Watch 2 Pro. Hodinky lákají na prémiový design, super výdrž a především na operační systém Wear OS od Googlu. V rámci předobjednávek startují už na 5 590 Kč.


Nepřehlédněte: V kapse u kalhot ucítil teplo, krátce poté jeho Samsung Galaxy S23 Ultra explodoval


Elegantní vzhled a luxusní nerezová ocel

Xiaomi tentokrát vsadil na jednu velikost 46 mm a dvě barevná provedení – černé a stříbrné. Kruhové tělo z nerezové oceli v kombinaci s otočnou korunkou a AMOLED displejem působí na první pohled prémiovým dojmem a potěší i náročného zákazníka, který dává přednost klasičtějšímu vzhledu hodinek.

Díky nasazenému operačnímu systému Wear OS se z Xiaomi Watch 2 Pro stává pomocník, se kterým můžete platit a instalovat na dvě stovky užitečných aplikací z obchodu Google Play. 

Xiaomi Watch 2 Pro upgradovaly i co se paměti týče. Nabídnou 2 GB RAM a velkorysé 32GB vnitřní úložiště. Pokud si připlatíte 700 Kč, můžete mít variantu Xiaomi Watch 2 Pro s LTE a být tak neustále na příjmu, i když u sebe zrovna nebudete mít svůj smartphone.

Srdce samotných hodinek představuje vylepšený čipset Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1, který má zajistit plynulý a bezproblémový chod. Výrobce uvádí výdrž až 65 hodin na baterii, v případě LTE verze úctyhodných 55 hodin.

Xiaomi Watch 2 Pro
Zdroj: Xiaomi

Zdraví až na prvním místě

Xiaomi Watch 2 Pro jsou vybavené hromadou technologií pro analýzu zdraví, spánku a sportovních aktivit. Právě sportovcům nabídnou hodinky až 150 cvičebních režimů, komplexní analýzu tréninku a výkonnostní statistiky. S Xiaomi Watch 2 Pro si můžete i zaplavat díky 5 ATM voděodolnosti. 

Xiaomi Smart Band 8 je tu

Osmá generace vůbec nejoblíbenějšího chytrého náramku Xiaomi Smart Band 8 upgradovala jak na funkcích, tak především na stylu nošení. Oproti minulé generaci došlo ke zvýšení jasu a kapacity baterie, náramek tak vydrží na jedno nabití až 16 dní.

Nově výrobce uvedl i řadu příslušenství, díky kterému umožňuje nosit tělo náramku připnuté na botě a zaznamenávat tak profi běžecké údaje, anebo jako přívěsek na náhrdelníku, a využít tak plejádu speciálně vytvořených designových ciferníků. 

Xiaomi Smart Band 8
Zdroj: Xiaomi
Total
0
Shares