Samsung Galaxy Watch

Povánoční výprodej srazil cenu příslušenství. Levněji pořídíte Samsung, Apple i JBL

  • Povánoční slevy jsou tu
  • Chytré příslušenství pořídíte za skvělé ceny

Povánoční období patří tradičně výprodejovým slevám a nejinak je tomu i letos. Pokud i vy jste od Ježíška obdrželi obálku s šustivým obnosem, máte ideální příležitost ho vyměnit za chytré hodinky, elektrokoloběžku, robotický vysavač nebo třeba za sluchátka. V Mobil Pohotovosti totiž odstartoval výprodej se stovkami produktů v kategorii příslušenství.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S24 Ultra dorazí s dalekohledem. Kvalitou fotek se vyrovná zrcadlovkám


Chytré hodinky, audio a doplňky k smartphonům

Velké povánoční slevy padly na smartwatch. Například k vlajkovkám od Samsungu dostanete k výkupní ceně navíc bonus v hodnotě až 3 000 Kč.

JBL
Zdroj: JBL

Pokud pokukujete po nějakých sluchátkách nebo reproduktoru a nevíte si rady, které koupit, vybrali jsme pro vás několik produktů, které jsou ve slevě a jejich koupí neuděláte krok vedle.

PanzerGlass váš telefon spolehlivě ochrání

Máte nový smartphone a bojíte se ho kamkoliv položit nebo strčit do kapsy, protože na něj ještě nemáte kryt a tvrzené sklo? Tento problém vyřeší PanzerGlass, který nabízí bytelná pouzdra a extra odolná tvrzená skla pro nové i starší modely smartphonů, díky kterým bude váš telefon bez jediného škrábance. 

FIXED doplňky s parádní slevou

Top doplňky k smartphonům, tabletům nebo Macbookům nabízí i FIXED. Pokud potřebujete držák do auta, výkonnou nabíječku nebo třeba kožené ručně šité pouzdro pro váš Macbook, z nabídky od FIXED si vyberete.

Držák na telefon
Zdroj: FIXED

Chytrá domácnost a nejlepší koloběžky na světě

Za skvělou cenu seženete také robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite (4 790 Kč). Díky jeho nízkému tělu se dostane i do hůře přístupných míst, která nejen vysaje, ale také vytře. Pro domácí atmosféru jako v opravdovém kině se špičkovým zvukem a Full HD rozlišením zlevnil také projektor Xiaomi Mi Smart Projector 2, který pořídíte za 14 490 Kč. 

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung

Total
0
Shares