telefon, telemarketing

Používání tohoto telefonu je nefalšované peklo. Displej si dělá, co chce, stěžují si lidé

  • Google vydal telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro
  • Lidé již hlásí problémy s displejem

O problémech loňských smartphonů Pixel 6 jsme psali a nebylo jich málo: vypalovaly se jim displeje, blikaly při odemykání, bzučely při telefonování a tak dále. Selhání bylo na tak špičkové mobily přímo od Googlu až nezdravě mnoho.


Nepřehlédněte: Netflix bez reklam končí! Nový nejlevnější tarif ale chtít nebudete, připravil by vás o rozum


Prokleté telefony Google Pixel

Už to tak vypadá, ale jejich současní nástupci, tedy Pixel 7 a Pixel 7 Pro, kráčejí v jejich stopách. Bohužel. Nové telefony jsou v prodeji jen několik málo dní a uživatelé již hlásí první problémy.

Konkrétně si stěžují na divné chování displeje při rolování (posouvání). Anomálie pozorují v prostředí operačního systému Android, při prohlížení internetu i v různých aplikacích, které mají feed (typicky sociální sítě jako Facebook, Twitter, WhatsApp, YouTube a tak podobně).

V tomto vlákně na Redditu můžeme najít uživatele, kteří trápí právě tento problém. Symptomy jsou u všech stejné. Při navigaci na displeji dochází k nepříjemným zásekům a mnohdy i nepochopitelným zastavením. Někdy je také animace rychlejší, než by měla a jindy zase trvá o něco déle, než byste čekali.

Podle některých problém zmizel, když vypnuli režim Smooth Display a displej běží pouze na 60 Hz, místo 120 Hz. Jiným pro změnu pomohlo nainstalování poslední aktualizace. Mnohým však nepomohlo vůbec nic a používání telefonů pro ně znamená nefalšované utrpení. Google se ke stížnostem uživatelů, které se na internetu utěšeně množí, zatím oficiálně nevyjádřil.

Baterie Notu vybuchovaly

Chybám se nevyhne snad žádný nový smartphone. Jako fatální se ukázal problém s baterií u Samsungu Galaxy Note 7. Byl tak velký, že se Samsung po svolávací akci nakonec rozhodl výrobu modelu Note 7 po několika týdnech raději ukončit.

Zdroj náhledové fotografie: Hassan Ouajbir / Unsplash, zdroj: PhoneArena

Total
0
Shares