Překvapený muž, telefon

Používání telefonů Samsung je po instalaci One UI 6.1 nefalšovaná noční můra. Displej vůbec nereaguje!

  • Majitelé starších Samsungů hlásí problémy
  • Displej si prý mnohdy dělá, co chce
  • Na vině je aktualizace s One UI 6.1

Velká aktualizace od společnosti Samsung je nyní k dispozici ke stažení i pro starší telefony, ale majitelé loňských modelů řady Galaxy S23 hlásí, že jejich smartphonům spíše uškodila než pomohla.


Nepřehlédněte: Prohlížeč Chrome je opět děravý. Hackeři mohou propašovat do PC virus


Prokletá aktualizace One UI 6.1

Podle množících se příspěvků na diskuzní platformě Reddit a oficiálním komunitním fóru společnosti Samsung aktualizace s označením One UI 6.1 na některých Galaxy S23, Galaxy S23 Plus a Galaxy S23 Ultra způsobuje velké problémy s displejem. Zklamaní lidé tvrdí, že dotykové obrazovky jejich telefonů vůbec nereagují, nebo reagují tak zmateně, že je smartphony „peklo“ používat.

Nejde o první stížnost na aktualizaci s One UI 6.1. Před týdnem se objevily příspěvky naštvaných uživatelů, kteří tvrdili, že po instalaci nového softwaru se jejich smartphony pomaleji nabíjí.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: Samsung

Samsung přinesl Galaxy AI na starší telefony

Připomeňme, že Samsung vizuální nadstavbu One UI 6.1 vydal i v České republice a na Slovensku. Problémy se proto mohou týkat i tuzemských majitelů Galaxy S23, Galaxy S23 Plus a Galaxy S23 Ultra. Pokud některý z telefonů vlastníte, a setkali jste se po instalaci updatu s problémy, nezapomeňte se ozvat v diskuzi.

One UI 6.1 přináší především drobné opravy chyb, ale největším tahákem nového softwaru je Galaxy AI – první komplexní systém umělé generativní inteligence v telefonu. Může vám pomoci s úpravou obrázků, generováním odpovědí na zprávy, e-maily a podobně. Ale pozor, pouze část těchto funkcí je dostupná v zemích Evropské unie (EU).

Samsung v tuto chvíli nabízí Galaxy AI u smartphonů Galaxy S24, S24+, S24 Ultra a oblíbených modelů z loňska: Galaxy S23, S23+, S23 FE, S23 Ultra, Z Fold 5, Z Flip 5 a posledních tabletů Galaxy Tab S9. Všechny tyto přístroje podle něj mají vhodný výkon.

Zdroj náhledové fotografie: Freepik / Freepik, zdroj: techRadar, Reddit, Community forum

Total
0
Shares