Poco M3 Pro

Poco M3 Pro s Dimensity 700 nahradí populární Poco X3 NFC

  • Do prodeje se chystá Poco M3 Pro s podporou 5G
  • Na pravém boku nabídne čtečku otisků prstů
  • Na zadní straně bude mít trojitý foťák, vepředu pak rychlý displej

Poco je synonymem pro výhodné přístroje s bohatou výbavou v rámci své kategorie. Zanedlouho firma představí další novinku, která opět přinese skvělou výbavu za nízkou cenu. Poco M3 Pro v nabídce výrobce nahradí starší (a u zákazníků) oblíbené Poco X3 NFC.


Psali jsme: Muž dal nabíjet Poco X3, mobil explodoval


Motor pro Poco M3 Pro dodá MediaTek

Představení Poco M3 Pro proběhne už brzy. Zmiňován je příští týden a datum 19. května. Na odhalení kompletní výbavy si ještě musíme počkat. Xiaomi nicméně už dopředu prozradilo, že výkon zajistí 7nm čipová sada od Mediateku. Protože čipset Dimensity 700 v sobě integruje 5G modem, bude nové Poco podporovat superrychlá mobilní data.

Fešák s rychlým displejem

Podle serveru androidcentral.com bude mít telefon displej s rychlou obnovovací frekvencí. V tuto chvíli ovšem nevíme, zda se dočkáme 90 Hz nebo 120 Hz. Čtečka otisků prstů bude v zapínacím/vypínacím tlačítku na pravém boku smartphonu.

Už na první pohled je jasné, že po designové stránce půjde o stylovku s výrazným modulem pro trojitý fotoaparát, o jehož specifikaci ale nevíme zatím vůbec nic. Poco M3 Pro se bude prodávat ve třech barevných variantách: černé, žluté a modré.

Total
0
Shares