Poco X3

Muž dal nabíjet Poco X3, mobil explodoval

  • Internetem prolétla další zpráva o nenadálém výbuchu smartphonu
  • Tentokrát to odskákal model Poco X3 jednoho uživatele v Indii

Nepříjemná podívaná čekala na jednoho indického majitele Poco X3. Jeho telefon se totiž vznítil během nabíjení, když byl položený na stolku. Incident se naštěstí obešel bez vážnějších následků. Přesto majitel mobilu roní krokodýlí slzy, a ani se mu příliš nedivíme.


Psali jsme: Vivo Y20 málem podpálilo letadlo. Aerolinky se mobilu bojí


Připojil ho na nabíječku, za pár minut vybuchl

Nešťastná událost se přihodila již 13. dubna. Avšak do médií se dostala později, když majitel přístroje jménem Aryan Gupta tuto událost sdílel na sociální službě Twitter.

„Koupil jsem Poco X3 v prosinci loňského roku a on explodoval. Stalo se tak včera, zatímco jsem ho nabíjel. Co to k čertu… Kdo je za tohle odpovědný,“ stojí ve vzkazu naštvaného majitele.

Gupta pro věrohodnost svého příběhu doložil rovnou několik fotografií, které ukazují nefunkční ohořelý telefon. Vidět můžeme roztavenou zadní stranu přesně v místě, kde se nacházela baterie. Na pravém boku Poco X3 se pak nachází obrovský otvor, kudy se žár z telefonu dral ven. To následně vedlo také k poškození displeje. Ozdobil ho nepěkný pavouk.

Poco majiteli nevěří

K případu už se vyjádřilo i samotné Poco a majiteli poškozeného telefonu žádnou radost neudělalo. Tým výrobce uvedl, že mobil někdo propíchl (podezřelá díra je patrná i na jedné fotografii) a právě proto prý došlo k jeho explozi. Gupta má tedy smůlu. Pokud počítal s tím, že telefon úmyslně poškodí a dostane nový, anebo peníze, šeredně se zmýlil.

Total
1
Shares