Google Pixel Watch

Google odhalí Pixely 6 už za týden. Ukáže i Pixel Watch?

  • Google 19. října představí nové Pixely 6
  • Telefony lákají na celou řadu novinek
  • Jak to bude s hodinkami Pixel Watch?

Pixely a 6 Pro se nám představí už za týden. U této příležitosti nás čeká i premiéra Androidu 12 v “plné polní”. A také je už dopředu jasné, že letos Google nenechá kámen na kameni. Zapomeňte na loňský umírněnější Pixel 5, protože Američan jede do plných!

Event vypukne už 19. října

Zatímco veškeré detaily a změny v souvislosti s novinkami pro vás pravidelně aktualizujeme, dneska se téma stočí na Pixel Watch. Název reprezentuje skoro až mýtické hodinky, jejichž odhalení je poslední tři roky každou chvíli na spadnutí. A je vcelku logické, že díky novým Google telefonům se o nich znovu čile spekuluje.


Čtěte také: Pixel 6 přehledně: cena, specifikace a datum představení (aktualizováno)


Google Pixel 6
Google Pixel 6 na oficiální fotografii

Naposledy se s jejich rendery vytasil spolehlivý tipér Jon Prosser, který neopomněl dodat, že stejně jako Pixely 6 se i Pixel Watch dočkají premiéry 19. října. Smartwath prý vsadí na naprosto jednoduchý minimalistický design, velký 1,6″ displej, procesor Snapdragon Wear 4100+ nebo 5100, 1,5 GB RAM a 16GB úložiště.

Představí se i Pixel Watch?

To je sice všechno hezké, a už s ohledem na nejnovější systém Wear OS 3.0 to vypadá hodně nadějně, nicméně hodinky se nejdříve objeví až v příštím roce, jak informuje PhoneArena. Ale třeba jen Google „lakuje“ a ještě nás překvapí.

Total
0
Shares