Fossil Gen 7

Pixel Watch znovu na scéně. Avizovaná výdrž hodinek vás dostane do kolen

  • Pixel Watch dorazí na podzim
  • Výbava hodinek budí rozpaky

V uplynulých týdnech bylo okolo americké značky docela rušno. Mohl za to jak květnový Google I/O, tak i nové chytré hodinky, jež se po více jak třech letech nejrůznějších dohadů a odkladů staly konečně realitou.

Pixel Watch

Pixel Watch nabídnou bezrámečkový displej, prvotřídní hlasovou umělou inteligenci nebo podporu všech nativních aplikací Google a nebudou chybět ani senzory tepové frekvence, GPS, spánku, sportovní a fitness funkce nebo Sp02.

Další zajímavostí je info, že některé vlastnosti (metrika, zdraví) převezmou od dceřiné značky Fitbit. Pixel Watch půjdou oficiálně do prodeje letos na podzim a cena by se mohla pohybovat mezi 250 – 350 USD, což je přibližně 6 až 8 tisíc korun.


Nepřehlédněte: Mimozemšťané možná nutí vesmírnou sondu NASA Voyager 1, aby lidstvu posílala nesmysly, myslí si Uri Geller


Google Pixel Watch
ilustrační (Zdroj: Maxwell Ridgeway, Unsplash)

Jednodenní výdrž

K mání by měly být ve dvou vyhotoveních (s LTE a bez něj), což je pro některé uživatele nepochybně dobrá zpráva. A nově tu máme další, která už tak radostná není.

Jak uvádí 9to5Google, hodinky z pohledu výdrže nebudou příliš vybočovat z aktuálního trendu. Redakce webu, jež dokonce měla možnost si je už vyzkoušet, potvrzuje, že kapacita baterie je 300 mAh.

Vezmeme-li v úvahu, že takové Samsung Galaxy Watch4 (recenze) s 247 mAh zvládnou při větším zápřahu zhruba jeden den, Pixel Watch na tom budou jen o chloupek lépe.

Zdroj náhledové fotografie: Obi Onyeador, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares