Google Pixel 6

Haleluja! Google Pixel 6 se díky aktualizaci zbavuje největšího problému

  • Google Pixel 6 je aktuální vlajková řada
  • Oba telefony nabízí přehršel funkcí
  • A také spoustu menších či větších chyb

Vloni na podzim představená řada Pixel 6 se očima předních recenzentů včetně odborné i laické veřejnosti prostě povedla. Dokonce to zašlo tak daleko, že první týden po premiéře optimismus připomínal davovou psychózu.

Skvělý Pixel 6?

Google? Ten předl jako kočka a vrněl doslova blahem. Měl k tomu samozřejmě důvod. Zpočátku se totiž na oba telefony málem stály fronty, poptávka byla enormní, ohlasy skvělé, vše nasvědčovalo tomu, že dosavadní alibismus je zapomenut a Google konečně udělal skvělé smartphony.

Střih! Za měsíc, dva už je situace o poznání horší, Pixel 6 má první problémy a po nich další a další. Tím vůbec nejznámějším je nefunkční nebo příliš pomalá čtečka otisků prstů.


Nepřehlédněte: Pozor, zemětřesení! Google začne varovat uživatele Androidu, Xiaomi to v tichosti ale dělá už roky


Google Pixel 6a
Zdroj: Google

Ne tak docela

Že jde o průšvih jako Brno, dokazují četné stížnosti uživatelů na nejrůznějších sociálních sítích a fórech. Naštěstí je už řešení na cestě, jen se jednomu nechce věřit, že se s tím Google tak dlouho piplá.

Jak nově informuje Android Headlines, majitelé telefonů po instalaci aktualizace Android 13 beta 2 potvrzují skokové navýšení rychlosti u čtečky. Bohužel, zatím není vůbec jasné, jak se k tomu americký výrobce postaví: a) vyšle co nejdřív opravný balíček, b) problém odloží až do doby, než bude ke stažení finální verze systému?

Zdroj náhledové fotografie: oficiální tisková zpráva Google (ilustrační)

Total
0
Shares