Xiaomi 12 Pro

Pitva Xiaomi 12 Pro. Podívejte se, jak telefon vypadá uvnitř

  • Ani nový Xiaomi 12 Pro neunikl důkladnému rozboru redakce PBKreviews
  • Můžeme se tak podívat na to, jaké komponenty v sobě ukrývá

Různé rozborky nových smartphonů jsou velmi populární. Obvykle je dělají youtubeři nebo specializované weby. Tentokrát redakce PBKreviews svlékla nový Xiaomi 12 Pro.


Nepřehlédněte: Xiaomi představí herní superstroj. Má naprosto špičkové parametry


Xiaomi těsně před koncem roku 2021 oficiálně odhalilo své top smartphony pro nadcházející měsíce. Nový Xiaomi 12 Pro zatím uvede pouze na čínský trh, na globální dostupnost si ještě počkáme. V prvních recenzích si novinka nevede vůbec špatně. Mezi její největší přednosti patří vysoký výkon, luxusní foťák a turbo nabíjení.

Skalpel, prosím

Tak trochu jinak a netradičně test tohoto modelu pojal server PBKreviews, který se s ničím moc nerozpakoval a rozebral ho do posledního šroubku. Aby se redaktoři mohli novému Xiaomi podívat pod sukni, museli nejdříve nahřát zadní kryt, sundat ho a poté povolit celkem devatenáct šroubků, které držely v pozici základní desku.

Dvanáctka od Xiaomi má luxusní foťák

Z rozborky jsme se dozvěděli, že hlavní fotoaparát má rozlišení 50 Mpx a skutečně se jedná o špičkový senzor Sony IMX707 s optickou stabilizací, kterou zbylé dva snímače (ultraširokoúhlý a teleobjektiv) postrádají.

Tým PBKreviews se podíval i na velikost paměti RAM, baterii a systém chlazení. Zjistil, že přímo pod akumulátorem a základní deskou se nachází poměrně velká měděná parní komora, která odvádí zbytkové teplo pryč z komponent. Díky tomu se telefon nepřehřívá ani při extrémní zátěži.

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi

Total
1
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..