Honor Magic 5 Pro

Peklo zamrzlo! HONOR už není stydlivka, u telefonů nabídne až 5 let aktualizací

  • Novinky od HONORU dostanou až 5 let aktualizací
  • Jaké chytré telefony se mohou těšit?

Na český trh vstoupil špičkový smartphone HONOR Magic5 Pro, který firma představila na veletrhu MWC v Barceloně. Nadupaný smartphone s výbavou bez kompromisů je k dispozici za zajímavou cenu, v předobjednávkách navíc zájemci mohou získat zdarma tablet v ceně 7 490 korun a k tomu slevu 2 tisíce korun za výkup starého telefonu.


Nepřehlédněte: Neuvěřitelné, co Číňané dokázali: Zapnuli umělé Slunce, které je pětkrát žhavější než skutečné


HONOR vylepší softwarovou podporu

Aktuálně jsme v redakci dostali oficiálně potvrzeno, že HONOR u svých prémiových modelů, včetně právě nového Magicu5 Pro a Magicu Vs, začne poskytovat prodloužené softwarové updaty. U smartphonů se tedy dočkáme 3 let pravidelných softwarových upgradů Androidu a 5 let bezpečnostních záplat. To je určitě skvělá zpráva.

Připomeňme, že Magic5 Pro je jeden z nejlepších – ne-li vůbec nejlepší – smartphone současnosti. Vpředu má krásný 6,81palcový OLED displej se 120Hz LTPO adaptivní obnovovací frekvencí a jasem až 1 800 nitů, takže čitelnost na slunci není problém.

Zároveň má panel jakousi adaptivní kalibraci barev pro různé úrovně vnějšího osvětlení (ve dvou stupních) a jsou tu režimy, které uleví očím uživatele. HONOR se chlubí především technologií Circadian Night Display.

Honor Magic 5 Pro
Zdroj: FONETECH.CZ

Špičkový fotomobil

Na zádech pak najdeme trojitý fotoaparát 50 + 50 + 50 Mpx s optickou stabilizací obrazu, laserovým ostřením a až 100násobným zoomem s kombinací dat z dostupných čipů.

Za zmínku stojí i nejvýkonnější procesor Snapdragon 8 Gen2, dostatečně velká 5100mAh baterie, odolnost vůči prachu a vodě dle standardu IP68, či velmi štědrá paměťová výbava – 12GB RAM + 512GB vnitřní paměti.

Zdroj náhledové fotografie: vlastní, zdroj: HONOR

Total
0
Shares