Back to School

Parádní slevy Back to School brzy končí. JBL, Xiaomi, Apple i Samsung za neuvěřitelné ceny

Hola, hola, škola volá. Pamatujete si, jaký byl váš první školní den? Jistě náročný, ale zároveň také radostný a plný nových možností, zkušeností a přátelství. Zkrátka den, na který většina z nás nikdy nezapomene. Co si takhle ten první zářijový týden ještě více zpříjemnit a pořídit si nový telefon nebo třeba sluchátka či reprák? U Mobil Pohotovosti najdete v rámci Back to School tisíce produktů za skvělé ceny. Ale pozor, s nákupem neotálejte, akce totiž končí už 10. září.


Nepřehlédněte: Vědci našli nesmírně vzácnou planetu. Podle současných teorií by neměla existovat


Back to School: Příslušenství za TOP ceny

Parádní slevy padly na kategorii příslušenství, levněji pořídíte sluchátka, reproduktory, chytré hodinky nebo třeba elektrokoloběžky. Tak třeba chytré hodinky Xiaomi Watch S1 GL (původně 4 490 Kč) pořídíte za 3 190 Kč. Dětské hodinky Lamax WCall zase za 890 Kč.

Za super peníze pořídíte i příslušenství ke svému iPadu, dotykové pero FIXED za 1 183 Kč a pouzdro s klávesnicí EPICO za 1 959 Kč. Nezapomeňte u vybraných produktů použít v košíku kód “skola2023”.

JBL
Zdroj: JBL

TOP sluchátka v akci (u vybraných produktů použijte kód “skola2023”):

Kompletní nabídku akčního příslušenství najdete právě zde

Nový smartphone + sluchátka zdarma

Sháníte-li nový smartphone, z nabídky u Mobil Pohotovosti si vybere každý. Nejen, že zde pořídíte nový telefon nejvýhodněji na trhu, ale zároveň dostanete k vybraným kouskům i sluchátka Niceboy v hodnotě 790 Kč a tříletou záruku zcela zdarma. 

Kompletní nabídku telefonů najdete přímo zde

Samsung
Zdroj: Samsung
Total
0
Shares