Parádní sluchátka FreeBuds Pro již brzy v prodeji. Lákají na aktivní potlačení hluku

  • lákají na trendy design
  • jejich hlavní devízou je aktivní potlačení okolního hluku

Když pokrok, tak pořádný

Čínská společnost na nedávném eventu představila svá nová vlajková bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro. Ta lákají na inovovaný design, dobrou výdrž, vynikající ergonomii a hlavně na inteligentní dynamické potlačení hluku. O co jde? Tato funkce monitoruje zdroje okolního hluku v blízkosti uživatele a podle potřeby nastaví sluchátka tak, aby i nadále zajistila dokonalý hudební prožitek. Na výběr máte celkem tři režimy: General, Cozy a Ultimate, a nejenom díky nim bude poslech doslova libový.

FreeBuds Pro | foto: Huawei

Pecky totiž ve svých útrobách ukrývají 11mm magnetické měniče, které nejenže zaručují špičkový poslech, ale mimořádně kvalitní telefonické hovory. Je jedno, jestli prší, fouká silný vítr nebo jste až po krk v bahně. Díky aktivnímu potlačení hluku jsou veškeré myslitelné ruchy minulostí.

Perfektní výdrž

Se zapnutým ANC (Active Noice Cancellation) novinky slibují 4 až 5hodinový poslech. Vypnutím potlačení hluku se pak ještě prodlouží o další dvě hodiny. Součástí je samozřejmě dobíjejí pouzdro, které sluchátka udrží v chodu minimálně celý jeden den.

Při jejich ovládání nějaké přehmaty rozhodně nehrozí. Ovládají se dotykem a Huawei slibuje, že přehmaty jsou minulostí. Gesta jsou naprosto jednoduchá a intuitivní; ať už jde o spuštění oblíbené hudby, procházení podcastů apod., a to za jakýchkoliv okolností.

Kdy?

Sluchátka FreeBuds Pro jdou na českém trhu do prodeje už 19. října. Budou k mání v třech barvách: černé, bílé a střírné, a to u všech velkých prodejců nebo na oficiálních stránkách e-shopu.

Za kolik?

Huawei pro oficiální českou premiéru stanovil cenu 4 999 korun.

 

 

Total
82
Shares
4 komentářů
  1. Nevypadají zle. Ale konkurence je víc než dost.

    1. Přesně tak, Františku. Kdyby ta cena byla o chlup lepší…, ale není 😀

  2. Otázkou je, jak hrají, snad budete mít recenzi.

    1. Dobrý den, sluchátka v úterý dorazí, tedy recenze bude. Mějte príma den.

Comments are closed.