Apple Watch

PanzerGlass uvádí na trh kryty pro Apple Watch

  • PanzerGlass Full Protection je odolný nacvakávací kryt
  • Samotné sklo je potaženo antibakteriální oleofobní vrstvou

Podle nedávného průzkumu jen zlomek majitelů Apple Watch je dostatečně chrání. Stačí malé ťuknutí displeje hodinek o dveře nebo o stůl a rázem můžete mít nefunkční zařízení, které se zpravidla ani nevyplatí opravovat. I z tohoto důvodů přichází PanzerGlass s odolnými kryty Full Protection, které jsou pro jablečné hodinky přímo stvořené.


Psali jsme: Apple prohrál. iPhony prodávané v Rusku nabídnou vládou schválené aplikace


PanzerGlass radí: „kryt stačí jen nacvaknout“

PanzerGlass Full Protection je nacvakávací kryt, který tvoří přední strana s tvrzeným sklem pro ochranu displeje a rámeček po stranách v černém nebo čirém provedení pro odtlumení všech nechtěných nárazů.

Samotné sklo je potaženo aktivní antibakteriální oleofobní vrstvou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. Panzerglass dodává, že přes nasazený kryt hodinek zůstává displej 100% citlivý a nedochází ani ke ztrátě barev.

PanzerGlass Full Protection
PanzerGlass Full Protection pro Apple Watch | foto: PanzerGlass

Aplikace je navíc velmi snadná, stačí kryt pouze nacvaknout na tělo hodinek a je hotovo. Zcela tak odpadává složité nalepování a starost o nechtěné vzduchové bubliny, které se mohou tvořit u běžně nabízených skel na trhu.

Cena

Nové kryty PanzerGlass Full Protection pro hodinky Apple Watch Series 4/5/6/SE jsou již v prodeji za cenu 799 Kč u vybraných prodejců. V souvislosti s nedávno představenými iPady přichází na trh i aktualizovaná nabídka běžně dostupných PanzerGlass skel. Ta jsou nyní všechna vybavená antibakteriální vrstvou.

Total
16
Shares