iPhone 14 Pro

PanzerGlass představil nový kryt pro iPhone 15. Telefon v něm přežije pád z 3,6 metru

  • Nové kryty a skla pro iPhone 15 představil výrobce PanzerGlass
  • Kromě ochrany před rozbitím nabízí i šikovné funkce proti šmírákům

S příchodem nové řady telefonů iPhone 15 představuje dánský výrobce PanzerGlass své nové příslušenství. Do prodeje míří tvrzená skla, kryty vylepšené materiálem D30, nebo ochrana jednotlivých čoček fotoaparátů – HOOPS.


Nepřehlédněte: Bude WhatsApp plný reklam? Šéf populární chatovací aplikace odmítl nový hoax


Panzerglass uvádí příslušenství pro iPhone 15

Nová tvrzená skla PanzerGlass pro modely iPhone 15 přinášejí zvýšenou ochranu proti poškrábání – údajně až třikrát vyšší oproti loňským sklům určených pro řadu iPhone 14 a neměl by je tak rozhodit ani přímý střet s klíči v jedné kapse. Ani tento rok nechybí v balení PanzerGlass skel zakoupených u vybraných prodejců praktický aplikátor, díky kterému je nalepení skla otázkou okamžiku.

Novinkou v letošním balení je přítomnost QR kódu pro rychlý přístup k videu s návodem. „Pokud by se i přesto nepodařilo sklo nalepit napoprvé správně, tak se zákazníci nemusejí ničeho obávat, jelikož PanzerGlass skla lze až 200krát aplikovat bez ztráty funkčnosti,“ píše se dánský výrobce. I letos k dispozici stále populárnější varianta se speciálním filtrem pro ochranu soukromí, která zabraňuje okolí vidět obsah obrazovky uživatele.

Značného vylepšení se dočkaly i kryty HardCase a ClearCase. ClearCase díky dvojnásobné certifikaci Military Standard ochranní i při pádu z výšky 2,4 metru, zatímco HardCase jde ještě dál a splňuje certifikaci Military Standard dokonce trojnásobně – to znamená, že přežije i pád z 3,6 metru.

Odolné kryty a skla

Oproti běžným ochranám na modul fotoaparátu jsou tzv. HOOPS tvořené samostatnými skly pro každou čočku zvlášť. Skla jsou tvrzená, odolná vůči poškrábání a přežijí i pád na kamennou podlahu. Po svých stranách jsou navíc zakončena tenkým hliníkovým rámečkem, který zabraňuje zkreslení fotografií.

Příslušenství pro řadu iPhone 15 je již v prodeji. Telefony samotné se v prodeji objeví až v pátek 22. září.

Zdroj náhledové fotografie: Thai Nguyen / Unsplash, zdroj: PanzerGlass

Total
0
Shares