Samsung Galaxy S22 Ultra

PanzerGlass má antibakteriální skla pro Galaxy S21 s podporou čtečky otisků prstů v displeji

  • Dnes startuje prodej očekávaných modelů Samsung Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra
  • Dánský výrobce ochranných prvků PanzerGlass je již plně připraven a nabízí novou řadu tvrzených skel a obalů ClearCase

Skla PanzerGlass pro řadu Samsung Galaxy S21 jsou vylepšena technologií Micro Fracture, která by měla o 100 % zvyšovat jejich odolnost na hranách a o více než 50 % odolnost skla jako takového.

Čtečka otisků má fungovat 100%

Zároveň skla plně podporují ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji telefonu. Uživatel se tak nemusí bát, že by aplikací ochranného prvku ztratil možnost pohodlně odemknout telefon nebo nemohl potvrdit platbu v bankovní aplikaci.

Pro správnou a rychlou funkčnost čtečky otisků prstů je potřeba dodržet úplný postup instalace skla výrobcem, a to včetně kalibrace otisků.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


PanzerGlass představuje nová antibakteriální skla pro Samsung Galaxy S21
PanzerGlass představuje nová antibakteriální skla pro Samsung Galaxy S21

Bakterie nemají šanci

Všechna skla a obaly PanzerGlass pro nové modely Samsung Galaxy S21 jsou navíc ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu.

Cena

Nové antibakteriální ochranné příslušenství PanzerGlass pro řadu Samsung Galaxy S21 je již v prodeji za cenu od 899 Kč v závislosti na vybraném modelu.

Total
0
Shares