Apple iPhone 12 Pro

Padání hovorů na iPhonech odzvonilo. Apple vydal opravu iOS 15.1.1

  • Majitele telefonů iPhone trápilo selhávání hovorů
  • Po instalaci iOS 15.1 nemohli se svým mobilem často telefonovat
  • Chybu opravuje aktualizace iOS 15.1.1

Otravná chyba operačního systému iOS, která majitelé jablečných smartphonů rozpalovala do běla, se konečně dočkala opravy. Apple právě vydal aktualizaci s označením iOS 15.1.1.


Nepřehlédněte: iPhone SE 3 bude nejlevnější 5G telefon od Apple


Nedávno vyšla nová verze systému iOS 15.1 pro mobilní zařízení od Applu, ale jako každý trochu větší update, tak ani tento se neobešel bez chyb. Jednou z těch nejotravnějších chybiček v iOS 15.1 je rozhodně selhávání hovorů.

Oprava je konečně tady

Jak se chyba projevuje? To si telefonujete třeba s kamarádem/rodiči a hovor se zničehonic přeruší. Zkusíte to znovu a opět to spadne. Na vině je bohužel váš jablečný telefon, respektive operační systém iOS 15.1. No, čekali byste to?

Apple byl na problém, kterým trpěly zejména iPhony 12 a iPhony 13, upozorněn a slíbil opravu. Netrvalo to dlouho a dnes vydává vydal nový software iOS 15.1.1, který call dropy (selhávání hovorů) opravuje. Aktualizace není velká, při instalaci přímo v telefonu má iOS 15.1.1 velikost pouze 385 megabajtů.

Apple vydává iOS 15.1.1
Apple vydává iOS 15.1.1 | foto: Apple

Apple by měl tento měsíc také vydat iOS 15.2, který má přinést opravy chyb a spoustu změn včetně možnosti přidat do iOS kontakty pro případ úmrtí majitele iPhonu, možnosti skrýt e-mailovou adresu při komunikaci nebo vylepšeného antisledovacího systému pro AirTag.

Jak iPhone aktualizovat?

iOS 15.1.1 mohou stahovat všichni uživatelé, kteří mají ve svém iPhonu nainstalovaný iOS 15.1. Dostupnost aktualizace můžete ověřit v Nastavení => Obecné => Aktualizace softwaru, kde by se vám už měla zobrazit a odkud si ji tak můžete stáhnout a následně nainstalovat.

Total
1
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..