Oppo

Oppo následuje Huawei. Představilo sofistikovaný multimplatformní software

  • Oppo představilo velký budoucí projekt
  • Čínský brand chce vytvořit komplexní ekosystém

Oppo po vzoru Huawei a několika dalších konkurenčních značek, chce do budoucna maximálně zjednodušit, zefektivnit a sjednotit veškeré služby a funkce pomocí multiplatformního systému, informuje Gizmochina.

Pantanal, tak se jmenuje, reprezentuje budoucí vizi sofistikovaného, přesto srozumitelného prostředí pro všechny. V kostce jde o ideu, s níž se určitě nesetkáváme poprvé.


Nepřehlédněte: Na skládce leží počítačový disk s bitcoiny za čtyři miliardy. Smetiště pomůže prohledat umělá inteligence


Oppo Pantanal

A také jde facto kopíruje současný trend, jak co nejvíce propojit nejen chytré telefony a další elektroniku včetně IoT, chytrých domácností, ale třeba i automobily apod.

Čínský brand také silně akcentuje význam služeb jako Carlink nebo Sense, které mají významně posílí z pohledu provázanosti a mnohem přesnějších metrik.

Podnik v tomto směru avizuje, že na další vývoj a získání partnerů chystá uvolnit balík v řádu miliard. Oppo Open Platform podporuje vývojáře v oblastech, jako jsou aplikační služby, grafické zpracování či zmíněná multiplatformní řešení.

Zdroj náhledové fotografie: Tran Quang Thien / Unsplash

Total
0
Shares