Oppo Find N2 Flip

Oppo Find N2 Flip je oficiálně v Česku. Zaujme velkou baterií a 50Mpx fotoaparátem

  • Skládačka zaujme velkým vnějším displejem i slušnou sadou fotoaparátů
  • Telefon je u nás dostupný v černé a fialové barvě

Oppo začalo v Česku prodávat zajímavé skládací véčko Find N2 Flip. Velkým překvapením je cena, která je na daný typ smartphonu nezvykle nízká. Navíc má mobil několik vlastností, které ho posouvají před konkurenci.


Nepřehlédněte: Češi, tohle je absolutní trhák. Samsung Galaxy A54 za 184 Kč měsíčně bez navýšení je prostě sen


Oppo Find N2 Flip je luxusní skládačka

Smartphonů s ohebným displejem na trhu přibývá, byť je jejich nástup asi pomalejší, než jsme v minulosti očekávali. Ukazuje se totiž, že to není řešení pro každého.

Oppo svou skládačku Find N2 Flip představilo již v prosinci na domácím čínském trhu. Evropská premiéra přišla v půlce února, zatímco ta česká až v červenci.

Ve výbavě telefonu se nachází nejen ohebný 6,8palcový OLED displej se 120 Hz, ale také velký 3,2palcový venkovní OLED panel. Na něm už je možné provádět mnohé operace, aniž byste museli mobil rozevírat.

Výkon zajišťuje velmi výkonný osmijádrový procesor Dimensity 9000+ od MediaTeku, prostředí má na starost nejnovější operační systém Android 13 a nechybí ani bohatá nadstavba Color OS – i když ta nemusí vyhovovat každému.

Oppo Find N2 Flip
Zdroj: Oppo

Překvapí slušnou výdrží baterie

Jak Find N2 Flip fotí? Hlavní fotoaparát má rozlišení 50 megapixelů a běžně vytváří snímky s rozlišením 12,5 megapixelu. Nechybí ani ultraširokoúhlý snímač s 8Mpx rozlišením, ale s teleobjektivem, který by sloužil pro přiblížení snímané scény, už nepočítejte. Výčet uzavírá 32megapixelová selfie kamerka v průstřelu vnitřního ohebného displeje.

Find N2 Flip je prvním kompaktním véčkovým smartphonem, u kterého je možné se dostat na dva dny výdrže na jedno nabití. Baterie tu má totiž solidní kapacitu 4 300 mAh, což je oproti konkurenci už docela slušný náskok; konkurenční Galaxy Z Flip4 má jen 3 700mAh akumulátor.

Oppo Find N2 Flip je na českém trhu dostupný v černé a fialové barvě. Doporučená cena skládacího smartphonu je 23 990 korun.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Oppo, zdroj: Oppo

Total
0
Shares