Samsung Galaxy

Češi, tohle je absolutní trhák. Samsung Galaxy A54 za 184 Kč měsíčně bez navýšení je prostě sen

Sháníte-li nový telefon a hledáte tu nejlepší příležitost k nákupu, věřte, že přišla právě teď. Na koupi telefonu od Samsungu nyní významně ušetříte, zvláště, pokud jej pořídíte u Mobil Pohotovosti. Nejen, že nabízí vlajkovky i topmodely střední třídy za akční ceny, ale navíc k nim získáte bonus v hodnotě až 2 tisíc, sluchátka nebo hodinky zdarma a skvělou tříletou záruku. A pokud by se vám nechtěla dávat celá částka najednou, můžete využít bezkonkurenčně nízkých měsíčních splátek bez navýšení. V dnešní době ojedinělé, že?


Nepřehlédněte: České video z roku 1937 boří internet: Ukazuje cestovatelku časem s telefonem u ucha


Áčka za nejméně a se sluchátky zdarma

Samsung Galaxy A54 je bezesporu a zcela po zásluze nejoblíbenějším modelem střední třídy. S výkupním bonusem jej nyní pořídíte už za 8 490 Kč, a navíc k němu získáte parádní sluchátka Niceboy v hodnotě 699 Kč zcela zdarma. A pokud využijete možnost výhodných splátek, může být váš už za neskutečných 184 Kč měsíčně.

Samsung
Zdroj: Samsung

Velmi výhodně nyní vychází také další modely áčkové Galaxy řady. Samsung Galaxy A34 pořídíte již od 6 490 Kč. Dostanete k němu sluchátka, možnost splátek bez navýšení a 3letou záruku. Máte-li však omezenější budget, a hledáte slušný telefon s fajn displejem, skvělým foťákem, a který navíc perfektně vypadá, sáhněte po Galaxy A14 a nebudete litovat. S výkupním bonusem vás vyjde na pouhých 3 490 Kč. Ke všem telefonům áčkové řady můžete navíc výhodně zakoupit také chytré hodinky Galaxy Watch za VIP ceny. Modely a ceny hodinek naleznete na produktové kartě telefonu.

Ceny telefonů po odečtení slev a bonusů:

  • Galaxy A54 již od 8 490 Kč + sluchátka zdarma + splátky bez navýšení
  • Galaxy A34 již od 6 490 Kč + sluchátka zdarma + splátky bez navýšení
  • Galaxy A14 již od 3 490 Kč + splátky bez navýšení

Veškeré podmínky a informace o možných splátkách naleznete právě zde

Galaxy S23 + Watch 5 zdarma

Samsung výhodnými nabídkami opravdu nešetří. To potvrzuje i fakt, že ke svým modelům vlajkové řady Galaxy S23 rozdává hodinky Galaxy Watch 5 40mm v hodnotě 6 490 Kč jako dárek. Pokud hodinky nevyužijete, můžete je speciálně u Mobil Pohotovosti rovnou proměnit na peníze, a spolu s výkupním bonusem si tak cenu za nový Galaxy S23 ponížit o parádních 5 500 Kč. Ale pozor, akce končí už tuto neděli.

Ceny Galaxy S23 po odečtení všech slev a bonusů:

Samsung Galaxy S23
Zdroj: se souhlasem Samsung
Total
0
Shares