OnePlus Watch

OnePlus Watch uvidíme společně s OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro

  • V úterý 23. března dojde k představení chytrých hodinek od OnePlus
  • Ty nabídnou kruhový displej a pokročilé zdravotní funkce

Pozornost uživatelů se upíná hlavně k premiéře nových OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro, ale výrobce na stejné tiskové konferenci, která se uskuteční 23. března, ukáže i nové chytré hodinky. Upozornil na to server GSMArena.com.


Psali jsme: OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro se odhalují na oficiálních renderech


Blíží se příchod OnePlus Watch

Prvních informací o chystaných OnePlus Watch jsme se dočkali na podzim minulého roku v době, kdy firma představila smartphone OnePlus 8T. Tehdy uvedla, že více se dozvíme na začátku roku 2021.

Svůj slib dodržela ale tak na půl – na úvod roku mlčela, o hodinkách nepadlo ani slov. Teprve až nyní povolila a prozradila, že dorazí konci prvního kvartálu.

Příchod OnePlus Watch naznačuje příspěvek na oficiálním fóru výrobce, kde se rovnou objevilo několik upoutávek na nový produkt. Krátký klip na hodinky byl publikován i na Twitteru, ale zakrátko byl vymazán.

OnePlus Watch
Upoutávka na OnePlus Watch | foto: fórum OnePlus

Fitness parťák do nepohody

Nebudeme asi daleko od pravdy, když už dopředu uvedeme, že hodinky budou zaměřeny na fitness a zdravotní funkce, měření spánku, zobrazování času, notifikací a dalších pro uživatele důležitých informací.

O výbavě OnePlus Watch nevíme zatím zhola nic s výjimkou toho, že dostanou kruhový displej. Budou mít tedy konvenční design, na rozdíl od třeba Apple Watch s podlouhlou obrazovkou.

Total
0
Shares