OnePlus Watch

OnePlus Watch jsou hodinky s vymazlenými funkcemi, které se budou líbit!

  • V úterý 23. března dojde k představení chytrých hodinek od OnePlus
  • Nabídnou 46mm kruhový ciferník a pokročilé zdravotní funkce

Blíží se velká tisková konference OnePlus a na veřejnost unikly další informace o chytrých hodinkách OnePlus Watch. Ty se objeví po boku smartphonů OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro.


Psali jsme: OnePlus není kolenovrt. Řada OnePlus 9 dostane rychlé nabíječky


OnePlus Watch vodotrysk nemají, vše ostatní ano

O nových hodinkách OnePlus na veřejnost mnoho informací dosud nedostalo. Naštěstí informátoři ale šťourají do čeho mohou a tak už dnes konečně víme, co od nových OnePlus Watch očekávat. Není to vodotrysk, ani výbava snů. Hodinky nabídnou přesně to, co od nich uživatelé čekají a na co jsou zvyklí od konkurence.

Pokud jsou informací správné, tak dorazí ve dvou barevných variantách – černé a stříbrné. Ciferník v obou případech bude velikosti 46mm, což naznačuje zaměření pro muže. O menší verzi, která by na zápěstí žena a dívek přece jenom sedla mnohem lépe, žádné zprávy nemáme.

OnePlus Watch
OnePlus Watch | foto: ilustrační

Interní paměť, podpora plavání a SpO2

Jak jsme psali v našem předešlém shrnutí, OnePlus Watch nabídnou celou řadu sportovních a zdravotních funkcí. Počítat můžeme s kontinuálním meřením tepu, nepřetržitým sledováním saturace krve a spánku.

V nabídce sportovních režimů bychom kromě obvyklých činností, jako je například chůze a běh, měli díky normě IP68 najít také plávání. Zákazníci se budou moci spolehnout i na zobrazování notifikací z telefonu a do vnitřní paměti s kapacitou 4 GB bude možné nahrát písničky a poslouchat je nezávisle na mobilu během sportovních činností.

Dobrá cena

Z uniklých materiálů dále vyplývá, že na trhu se objeví i LTE varianta s podporou volání a zaujala nás itaké zmínka o rychlém nabíjení Warp Charge. Zhruba 20 minut na nabíječce by mělo stačit na celý den provozu hodinek. Nejasno stále panuje v otázce operačního systému, ale mohlo by se jednat o Wear OS od Googlu.

A když už jsme u tajemství, tak OnePlus bohužel stále nenaznačilo, za kolik bude hodinky Watch prodávat. Protože u svých smartphonů ale často volí agresivní strategii, očekáváme, že podobným směrem se vydá i v kategorii wearables.

Total
2
Shares