OnePlus Nord 2

OnePlus Nord 2 znovu explodoval! Je důvod k obavám?

  • OnePlus Nord 2 je návratem značky ke kořenům
  • Skvělou premiéru však zastínil další incident
  • Další uživatel hlásí výbuch telefonu!

OnePlus Nord 2 před necelými třemi týdny rozčeřil stojaté vody v rybníce s chytrými telefony. Nabízí perfektní design, skvělý 6,43″ AMOLED s obnovovací frekvencí 90 Hz a Full HD+ rozlišením, vysokooktanový procesor Dimensity 1200 s maximálním taktem 3 GHz, v maximální konfiguraci až 12 GB RAM a ultrarychlou vnitřní paměť.

Druhý Nord je jednoduše skvělý

A pokud vás zajímá hlavní fotoaparát, tak má vynikajících 50 megapixelů, optickou stabilizaci a fotí po čertech dobře. Tento smartphone má na prvních pohled slabin opravdu pomálu. Navíc s ohledem na českou cenovku (startuje na 10 299 Kč – pozn. redakce) představuje velmi zajímavou koupi. Jenže, to by nesměly skvělý rozjezd zastínit dvě nepříliš lichotivé kauzy.

O co jde? To se hned dozvíte! Před pár dny jsme vás informovali, že jeden z prvních šťastných uživatelů zažil pořádné rozčarování. Při jízdě na kole OnePlus Nord 2 nečekaně explodoval, majitelka skončila na zemi potlučená, v šoku a naprosto konsternovaná. Ihned jsme dodali, že jde o vůbec první případ svého druhu. Bohužel, už to není pravda. Nově sociální sítě zaplavuje druhý, jak informuje web 91mobiles.


Nepřehlédněte: OnePlus Nord 2 explodoval! Výbuch vystřídal naprostý šok


OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2, fotky z první nešťastné události | foto: LetsGoDigital

Druhý výbuch během 10 dnů?!

Ten se odvolává na Twitter a avizuje, že i druhý incident se nesl v podobném duchu, tentokrát v posteli. Skončilo to spáleným prostěradlem, opět šokem, ale co čert nechtěl, majitel nedal k dispozici žádné fotografie. Na jednu stranu je situace nepochybně politováníhodná, na tu druhou se ale bleskově nabízí otázka: Nemůže jít pouze o hoax?

Pakliže něco takového oznámíte na internetu a bez důkazů, takový přístup minimálně vzbudí údiv. Samozřejmě, že se okamžitě objevili remcalové, kteří to dali OnePlus – jak se říká – pořádně sežrat, ale našli se i tací, kteří uživatele zkritizovali (a možná oprávněně) za to, že by bylo na místě ukázat i fotografie. Nicméně, čínský podnik majitele smartphonu oslovil a situaci prošetřuje.

Total
1
Shares