OnePlus Nord 2

OnePlus Nord 2: další exploze! Po výbuchu následoval šok a děsivé popáleniny

  • OnePlus Nord 2 na sebe znovu upozornil
  • Bohužel, ne kvůli výbavě nebo ceně
  • Další uživatel hlásí výbuch telefonu!

OnePlus Nord 2 je nepochybně skvělý telefon, který má v malíčku spoustu technologických vychytávek; ať už jde o parádní Full HD+ displej, výkonný procesor Dimensity 1200, rychlé paměti nebo velmi slušný fotoaparát. Bohužel, smartphone na sebe posledních pár měsíců strhává pozornost ze zcela jiného důvodu.

OnePlus Nord 2: Co se děje?!

V nedávné době plnil palcovými titulky technologické plátky kvůli sérii výbuchů (ne všechny se staly bez cizího zavinění), které znovu otevřely téma bezpečnosti nabíjení vs. výkon a správa tepla v tomto mobilním telefonu. Pak se vše uklidnilo, nicméně, nyní je problém zpět na pořadu dne.


Nepřehlédněte: OnePlus Nord 2 explodoval! Výbuch vystřídal naprostý šok


Podle příspěvku, který majitel pověsil na Twitter, mu OnePlus Nord 2 explodoval v kapse a způsobil mu popáleniny druhého stupně. Dále potvrdil, že se zařízením nijak účelově nemanipuloval. Smutnou třešničkou na dortu je fakt, že musel být neprodleně převezen do nemocnice.

Uživatelé mají oprávněné obavy

OnePlus na situaci pohotově zareagovalo, požádalo o veškeré detaily a potvrdilo, že se bude finančně podílet na léčbě, bude-li to nutné. To však neřeší příčinu, která vrtá hlavou stále více majitelům telefonů této populární značky. Na oficiální avízo si budeme muset ještě chvíli počkat, ale poslední incident rozvířil nejspíš oprávněnou vlnu obav a kritiky.

Total
17
Shares