OnePlus OxygenOS 13

Další nabíjecí rekordman? OnePlus chystá telefon se 150W dobíjením

  • Rychlé nabíjení je v kurzu
  • Stranou nestojí ani OnePlus
  • Prý chystá mobil se 150W nabíjením

Nedávno jsme vám dali k nahlédnutí očekávaný výčet telefonů, které se v dohledné době blýsknou ultra-rychlým 120W, potažmo 125W nabíjením. Svého zástupce zde měly značky jako Oppo nebo jako třeba Realme. A také už víte, že někteří velcí výrobci tento trend zatím zdařile ignorují (Samsung, Google i Apple).

120 wattů? Kdeže!

Opomněl jsem Xiaomi? To byl záměr, protože značka už 120W dobíjení na trhu má. První průkopníkem se v tomto směru stal 11T Pro (recenze), který to z 0 na 100 % zvládne za nevěřitelných 20 (a něco málo) minut. Ale! Není to zadarmo. Jak Číňan avizuje, tímto tempem baterie za 800 nabíjecích cyklů degraduje zhruba o 20 %.


Nepřehlédněte: Apple, Samsung nebo Google? Tyto telefony dostanou 125W nabíjení!


OnePlus 10 Pro
ilustrační (Zdroj: OnePlus)

Raketový OnePlus

Každopádně trend je nějak daný a jak avizuje Android Authority ani OnePlus nehodlá postávat jen tak opodál. Web s odvoláním na tipéra Digital Chat Station informuje, že v chystání známého brandu je další telefon, který má zhruba následující specifikace: nový procesor MediaTek 8100, 12 GB RAM, 256 GB paměti, 6,7″ Full HD+ displej nebo baterii s kapacitou 4 500 mAH.

A teď to nejdůležitější. Novinka by měla podporovat 150 W dobíjení. V tento okamžik však není známo ani označení mobilu stejně jako oficiální datum představení, tzn. že na další konkrétní info si budeme muset ještě chvíli počkat.

Zdroj náhledové fotografie: Harry Shelton, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares