OnePlus Buds Z2

OnePlus Buds Z2 jsou levná bezdrátová sluchátka s ANC

  • OnePlus 9RT si odbyl velkou premiéru
  • Spolu s telefonem se ukázala i nová sluchátka
  • OnePlus Buds Z2 jsou levná a mají ANC

Čínský brand spolu s novým výkonným telefonem OnePlus 9RT představil i cenově dostupná sluchátka OnePlus Buds Z2. Ta sice vypadají skoro až fádně a na rozdíl od prémiovějších Buds Pro nesází na vypiplaný design, přesto mají šanci zaujmout.

Jejich hlavní devízou je totiž aktivní potlačení hluku (ANC), zvýšená odolnost IP55, kvalitní zvuk díky 11mm měničům, Dolby Atmos a Bluetooth 5.2 pro bleskurychlé spárování s mobilním telefonem.


Nepřehlédněte: FONETECH Shorts. Rychlé duely, testy a novinky na dosah!


OnePlus Buds Z2 – základ s ANC

Baterie? Každý ze špuntů je osazen 40mAh akumulátorem, mušle má kapacitu 520 mAh. Samotné nabíjení je velmi rychlé. Pouhých deset minut údajně zajistí až pětihodinový poslech, do plna se dobijí za hodinu a půl.

OnePlus Buds Z2
OnePlus Buds Z2 | foto: OnePlus

OnePlus Buds Z2 by měla zvládnout na jedno dobití 7 až 10 hodin, pouzdro pak dodá šťávu na dalších 38 hodin. Bohužel, pokročilejší bezdrátové kodeky jako LDAC nebo aptX nepodporují. Musíte si vystačit jen se standardními AAC a SBC.

Dostupnost a cena

Novinka jde do prodeje 19. 10. 2021 s cenovkou 77 dolarů (necelých 1 700 Kč). K mání bude v černé nebo bílé barvě. Jestli se jich dočkáme i v Česku? V tento okamžik žádnou takovou informaci nemáme, ale nedá se to vyloučit.

Total
0
Shares