OnePlus Nord 3

OnePlus 9RT: vysoký výkon a pokročilé chlazení. Dočkáme se v Česku?

  • OnePlus zítra představí povedený telefon
  • OnePlus 9RT láká nejen na vysoký výkon
  • Co o něm víme a podívá se i do ČR?

OnePlus už v průběhu léta avizoval, že se letos oblíbené „téčkové meziřady“ nedočkáme. Nakonec si to podnik přece jen rozmyslel. Údajně už zítra (13. řijna) představí horkou novinku OnePlus 9RT, mobil s bezprecedentním výkonem, pokročilým chlazením a 600Hz odezvou na dotyk, takže uspokojí i náruživé hráče.

OnePlus 9RT bude rychlík

Nejprve si pojďme říct, co o telefonu doposud víme. V tomto směru si pro nás pěkné shrnutí přichystala populární GSMArena. OnePlus 9RT bude osazen procesorem Snapdragon 888 spolu s 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti (UFS 3.1). Jako bonus výrobce přidá i čím dál oblíbenější memory swap o velikosti 7 GB (virtuální RAM).


Čtěte také: Xiaomi chystá bestii. Láká na ohromný výkon, periskop i cenu


OnePlus 9RT

Vpadá vážně skvěle. Bohužel, se ukáže jen na vybraných trzíchČelní straně bude dominovat 120Hz AMOLED s 6,55palcovou úhlopříčkou. Displej bude nepochybně skvělý. Pomyslnou třešničkou na dortu budiž 600Hz odezva na dotyk, a hlavně pokročilé grafitové chlazení, které by mělo zvýšit účinnost odvodu tepla a zároveň snížit přehřívání v mezním vytížení až o 20 procent.

Telefon jen pro vyvolené

Suma sumárum, podobnost s vlajkovými sourozenci OnePlus 9RT nezapře. Avšak dostane se i do Česka? Oficiálně ne, bohužel. Čínský brand se z nějakého důvodu rozhodl, že novinka bude exkluzivní pouze pro domácí a indický trh. Netvrdím, že se to nemůže ještě změnit, ale spíš s telefonem v ČR nepočítejte.

Total
0
Shares