OnePlus Buds Pro

OnePlus Buds Pro: bezdrátová sluchátka s ANC jdou do prodeje

  • Nová sluchátka OnePlus Buds Pro jdou do prodeje
  • Podporují rychlé dobíjení i ANC
  • Ve výbavě nechybí ani zvýšená odolnost

OnePlus Buds Pro jsou povedená bezdrátová sluchátka, které čínská značka v červenci představila s novým telefonem Nord 2. Pecky zaujmou pěkným prémiovým designem, rychlým dobíjením, voděodolností nebo dlouhou výdrží. Necelý měsíc od premiéry jsou konečně k mání.

OnePlus Buds Pro – Stylová sluchátka

Hlavní devízou sluchátek je aktivní potlačení hluku (ANC), které navíc dokáže – slovy výrobce – odhlučnit až 40 decibelů okolního ruchu. Dále disponují výborným zvukovým přednesem. Ten mají na svědomí 11nm měniče, nesmí chybět podpora Dolby Atmos a bleskurychlé spárování s telefonem pomocí nejmodernějšího Bluetooth 5.2.


Nepřehlédněte: OnePlus Buds Pro jsou nová sluchátka s ANC a rychlým nabíjením


OnePlus Buds Pro
Novinka je konečně k mání | foto: OnePlus

Výdrž je samozřejmě přímo úměrná tomu, jak budete funkci ANC používat. S potlačením hluku zvládnou sluchátka na jedno nabití fungovat až 5 hodin, bez potlačení klidně i 10 hodin. S nabíjecím pouzdrem vydrží hudbu reprodukovat až 38 hodin bez ANC, anebo 28 hodin s aktivním potlačením.

Cena a dostupnost

Sluchátka můžete už dnes zakoupit na oficiálních stránkách značky za cenu 149 euro (přibližně 3 800 Kč). A barvy? Dostupné jsou v černé nebo bílé.

Total
0
Shares