OnePlus

OnePlus 9 Pro: otestovali jsme 8K video

  • OnePlus 9 Pro je jeden z nejlepších telefonů současnosti
  • Ve výbavě má skvělý fotoaparát vyladěný značkou Hasselblad
  • Otestovali jsme 8K video, podívejte se

OnePlus 9 Pro představuje jeden z nejlépe vybavených smartphonů současnosti. Kromě velkého AMOLED displeje se 120Hz obnovovací frekvencí, superrychlého kabelového nabíjení výkonem 67 W nebo špičkového procesoru Snapdragon 888 se mohou zájemci těšit také na prvotřídní  soustavu fotoaparátů.


Psali jsme: Fotoduel: OnePlus 9 Pro vs Samsung Galaxy S21 Ultra


OnePlus spolupracuje s Hasselblad

Na zadní straně mezi snímači hraje prim upravený 48Mpx senzor IMX 789 s clonou f/1.7 a mnoha sofistikovanými funkcemi, jako například detailním superzpomaleným záznamem nebo 8K videem.

Spolehnout se však zákazníci mohou také na ultraširokoúhlý snímač s 50 Mpx (1/1.56″ Sony IMX766), PDAF ostřením a unikátně zakřivenou čočkou pro prakticky nulové zkreslení obrazu. Dále je přítomen monochromatický snímač s rozlišením 2 Mpx a teleobjektiv s 8 Mpx, který nabízí 3,3× (77mm) zoom s optickou stabilizací pro snížení rozmazání, maximálně pak 30× přiblížení při využití digitálního zoomu.

Recenzi povedeného OnePlus 9 Pro práve dokončujeme a asi na tom nebude nic špatného, když už dopředu prozradíme, že telefon na nás udělal velký dojem. Níže se zatím můžete podívat na video natočené v rozlišení 8K při 30 snímcích za sekundu.

Jak se vám kvalita záznamu v nejvyšším možném rozlišení líbí? Dejte nám vědět v komentářích!

OnePlus 9 Pro testovací video – 8K 30 FPS den

Total
1
Shares