OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 a 9 Pro: Nestahujte Android 12, je to past!

  • Android 12 je nejnovější iterací mobilního OS
  • S jeho implementací už začal Samsung a další
  • Nově se k nim řadí i OnePlus, ale má to háček!

Titulek je hodně přitažený za vlasy, souhlasím, ale jak na možný problém co nejzřetelněji upozornit? Proto jsem se uchýlil k takovém sdělení, to jen na vysvětlenou.  Mít nejnovější Android 12 zní opravdu lákavě; nejen kvůli velkému množství novinek, lepšímu zabezpečení, ale i dynamickému prostředí Material You.

Problémový OnePlus 9 i 9 Pro

S finální implementací přišel po Googlu jako jeden z prvních Samsung (řada Galaxy S21), během pár dní se také přidá Oppo nebo i Xiaomi. A pospíšil si také OnePlus. Ten poctil nejnovějším Androidem i globální varianty OnePlus 9 a 9 Pro. Ale pozor! Ať už se vám aktualizace nabídla oficiálně nebo s pomocí aplikace Oxygen Updater, prozatím update nestahujte.


Nepřehlédněte: Mladá dívka tragicky zemřela, ve vaně ji zabil telefon na nabíječce


OnePlus 9 OxygenOS 12 update
OnePlus 9, 9 Pro OxygenOS 12 update | foto: FONETECH.CZ

Mimo celou plejádu nejrůznějších vylepšení, až tři možnosti tmavého režimu, atd. výrobce avizuje (po stížnostech uživatelů přidal info i do aktualizace), že po instalaci může dojít k problémům s 5G připojením.A nejen to. Někteří uživatelé si stěžují na problémy s velikostí úložiště, našlo se pár jedinců, kteří mají své zařízení dokonce „bricknuté“ (nutno ROM flash přes adb/fastboot). Tak ještě raději počkejte.

Total
1
Shares