OnePlus Nord 3

Klasický koncern?! OnePlus 10R bude jen překabátěný Realme GT Neo3

  • Čínský brand chystá novinku
  • Mobil si vypůjčí od Realme
  • Jaký bude OnePlus 10R?

Jak to vypadá, Xiaomi není jedinou značkou, která: a) má v označení modelů tak trochu bordel, b) ráda rebranduje vlastní telefony. Jak sami dobře víte, některé smartphony se k nám dostanou pod hlavičkou POCO nebo Redmi, a přitom jsou si mnohdy podobné jako vejce vejci. Jasně, chápu. Výrobce má v tomto směru naprosté právo dělat si to podle svého, navíc jde i značení pro konkrétní region, rozumím.

OnePlus (Realme) 10R?

To však nic nemění na tom, že takové portfolio je pro některé naprosto španělská vesnice. Kdo se v tom má kolikrát vyznat, že? Každopádně, podobně na to půjde i populární OnePlus, který se čím dál více vzdaluje vlastnímu, dnes už legendárnímu sloganu Never Settle.

Vypadá to, že po sérii nejrůznějších odchodů, již nějaký ten pátek následovaných vyšším důrazem na unifikovaní brandů v rámci molochu BBK Electronics, je dřívější wow efetk v nedohlednu a podnik najíždí na koncernovou výrobu.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous útočili v Maďarsku! Jste Putinovou loutkou, opřeli se do Orbána


Realme GT Neo3
Zdroj: Realme

Ať žije koncern!

Připravuje totiž nový kousek. Ten nabídne skvělý 120Hz displej s úhlopříčkou 6,7 palce s Full HD+ rozlišením spolu s perfektní odezvou na dotyk. A samo sebou nesmí chybět ani pořádné nabíjení.

Novinka totiž bude dobíjet rychlostí 150 wattů, takže se v tomto směru zařadí mezi smetánku vyvolených. Má to ale menší háček. Z fotek je evidentní, že jde pouze o překabátěné Realme GT Neo3 s logem OnePlus, tzn. že můžeme očekávat na chlup stejnou výbavu.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva OnePlus (ilustrační)

Total
0
Shares